Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mennyire gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire gyerekes viselkedés egy nőtől, ha mindennap elvárja párjától, hogy kimondja azt a bizonyos " szeretlek " szót?

Figyelt kérdés
A dologban én vagyok a nő. Négy hónapja tart a kapcsolat,ő vallott szerelmet először. Azóta vagyunk együtt. Azonban, mintha csillapodtak az érzései. Nem hangoztatja már, hogy csak én kellek neki, nincs az kezdeti lendület. Bár ritkán tudunk találkozni, ezért munka miatt inkább írásban tudunk kommunikálni. Mivel ott az érzelem kimutatása elég nehéz, ezért jól esne ha többször mondaná. Persze egész nap kapcsolatban vagyunk, mindegyikünk folyton elérhető a másik számára. Mégis picit azt érzem, hogy nincs meg a küzdés a részéről, a hódítás, udvarlás. Vagy túl sokat várok? Természetesen ez alább hagy idővel, ezzel tisztában vagyok, de négy hónap nem sok idő erre.

2017. okt. 17. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A rózsaszín köd 2-3 hónap után eloszlik a legtöbb embernél. Utána újra visszanyeri önmagát az illető. Ettől még szeret, csak sokkal kevésbé intenzív az érzés, na meg elkezd közrejátszani a megszokás ereje is.
2017. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát, hogy ilyen elvárásokat támasztasz vele szemben, azt nem nevezném egészségesnek, viszont teljesen megértelek, mert hozzád hasonlóan én is baromi szeretet hiányos vagyok, és muszáj folyton éreztetnie valakinek velem, hogy fontos vagyok. Én nem várnám el a te helyedben, mert az elvárások szülte "szeretet" valójában nem is igazi szeretet, csak valami kényszerből szült valami. Annak mi értelme? Oké, ideig-óráig becsaphatod magad vele, de ne áltasd önmagad, mert nincs értelme.
2017. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon zavaró. És minél többször mondasz valamit, annál jobban kiveszik belőle a tartalom.

"Mégis picit azt érzem, hogy nincs meg a küzdés a részéről, a hódítás, udvarlás" - ha küzdést akarsz, küzdjél te érte. A hódítás-udvarláson már túl vagytok, hercegnőm.

2017. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

nekem nem jelent gondot ezt kimondani, de inkább élőben mondom ki és oka kell legyen, érezzem abban a pillanatban, hogy ki akarom mondani! ezt sokszor írásban is el lehet érni...


szerintem ha erre vágysz, akkor tegyél érte!

ismered az 5 szeretetnyelvet? talán hasznos lehet számodra, ha ismered a másik mitől érzi a szeretetedet :)


mondjuk az, hogy elvárás ez a dolog, az tényleg gyerekes

2017. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
No ezért nem szabad túlzottan rajongani a nőkért, túlzottan elkényeztetni őket már az elején, mert ez lesz az elvárás, és amikor a szerelem szeretetté csillapodik, jön hogy már biztos nem szeret stb...
2017. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

''Mégis picit azt érzem, hogy nincs meg a küzdés a részéről, a hódítás, udvarlás.''


Azt várod, hogy minden nap küzdjön érted? Mégis meddig? Te küzdesz érte minden nap? Mondod neki annyiszor ahányszor ezt tőle elvárnád?

Írásban sosem lesz olyan, mintha ott állna előtted.

De az is lehet, hogy csak túlságosan különbözőek vagytok, eltérő igényekkel. Az lenne a legegyszerűbb, ha elmondanád neki a problémádat.

2017. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Már megvagy neki, pontosan miért kellene még küzdenie, udvarolnia?

Nagyjából 14 éves szintre helyeznék egy ilyen nőt akinek állandóan és egyfolytában azt kell hangoztatni, hogy mennyire szereti. Gondolom személyes taliknál máshogy viselkedik, de a férfiak nagy része alapból nem szereti túlságosan kimutatni az érzéseit vagy ömlengeni/nyáladzani egész nap.

2017. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem te meg leszopod minden nap és hagyod az arca/szájba élvezést, ha ilyen elvárásaid vannak.
2017. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon erőltetett. Miért nem jó, ha akkor mondja, amikor érzi is? Hány évesek vagytok ti?
2017. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, a hátam borsódzik ettől!!!

Hányszor hallgattam meg már életemben ezt, hogy "miért nem mondod minden nap hogy szeretsz? Már nyilván nem is szeretsz, azért!"

Mi a jó fenének kell ezt folyton hajtogatni? Amikor van egy-egy romantikusabb pillanat, összebújás, bármi, akkor mondom, jön magától, őszintén.

Ha nem mondom, mert nem olyan a helyzet, természetesen olyankor is szeretem őt, csak egyszerűen nem olyan a helyzet, általános szituációkban hajtogatva elszürkül a jelentése is.

Másrészt pedig, szeretem inkább tettekkel kifejezni ezt, apró figyelmességekkel, meglepetésekkel stb.

40f

2017. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!