Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem felháborító, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem felháborító, hogy az ország gyakorlatilag magára hagyta a sok elmagányosodott fiatal férfit, akik Incelekké váltak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

"TB-re prosti?"


Oda sem mernének elmenni.

2022. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%
#9. Ezt jól jegyezd meg amikor 20 év múlva roma többség lesz.
2022. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
"Kicsit fontosabb téma a gyerekekkel egyedül maradt anyák sorsa." Így ahogy írod 10-es! Sokkal több és nagyobb problémák vannak attól, hogy egyeseknek nem jut párkapcsolat. Ezen egyébként sem lehet segíteni. Hogyan?
2022. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekelnek? Az elmagányosodás ellen csak ők tehetnek valamit, hogy megváltozzon ez a helyzet. Vagy be kellene fogadnom 10 magányos incelt a lakásomba, hogy "jajj gyertek, majd nálam jó életetek lesz" Komolyan nem értem, hogy ezek a valóságtól teljesen elrugaszkodott szerencsétlenségek mégis mi a jó életet várnak.
2022. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

"Kicsit fontosabb téma a gyerekekkel egyedül maradt anyák sorsa."

Jelenleg felőlem mind felfordulhatnak a kölykeikkel egyetemben. Tudom, tudom: én dögöljek meg. Csak a társadalmunk még azt is lefossa hogy szépen megdögölhessünk.

Na ez az undorító!

2022. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
#15: senki nem akadályoz semmiben, mindenhez ugyanoolyan jogod van, mint másoknak. Ne hisztizz.
2022. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

"Kicsit fontosabb téma a gyerekekkel egyedül maradt anyák sorsa."


"Jelenleg felőlem mind felfordulhatnak a kölykeikkel egyetemben."


Ezek után csodálkozol, hogy egy nő még csak leköpni sem hajlandó. Én nem csodálkozom. Hogy lehet ilyet írni? Kínod van, mert nem jut punci? Felhívjak neked egy prostit, le is beszéljem vele? Befizesselek? Szerencsétlen, felőled felfordulhatna bárki, de annyit nem mersz megkérdezni egy idegentől, hogy mennyi az idő. De feltudnak agyilag b..ni az ilyenek, pedig én sem vagyok sikeres a nőknél.

2022. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%

"Felhívjak neked egy prostit, le is beszéljem vele? Befizesselek?"

Kösz intézni szoktam magamnak

És fizetem is magamnak, sosem hagynám hogy más intézze vagy más fizesse. De azért kedves vagy!

Mondjuk van egy jófej prosti ismerősöm aki egyedülálló anya is, na őt sajnálnám. Nem csak a szex miatt, de mint embert.

De a többiek nem érdekelnek túlzottan.

2022. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!