Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít még az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít még az ismerkedésnél, hogy ki hányszor oltott Covid19 ellen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Az 1db az vízválasztó, szerintem.
2022. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nálam abszolút nem számít,de egy fokkal nyugodtabb lennék,ha be lenne oltva.
2022. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem eddig se számított. Én kényszerből vagyok oltva, párom nincs, barátnőm a 3.at i meggyőződés miatt adatta be, ahogy anyukám is, húgom első körben azért adatott 2 Pfizert mert utazni szeretett volna, meg bulizni, aztán később jól jött az egyetemen is, így mehet gyakorlatra. De ő se azért adatta be, mert hisz benne de ellene sincs. Ennek tükrében nem hiszem, hogy számítania kellene bárkinek is. Aki beadatott se mind (sőt) azért adatta mert úgy gondolja ez majd megvédi, tehát 1,vagy két oltás nem ad infót arról, hogy vélekedik az egészről. Ha valakinek számít, gondolom 3-tól indul nála a belépési szint. Mert az már azt mutatja, hogy tényleg fontosnak tartja.
2022. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Engem régebben nem érdekelt, most viszont már igen. Régebben ismerkedtem valakivel, aki nem volt beoltva, de mondta, hogy már volt covidos. Úgy gondoltam, hogy ez még elég fair ahhoz képest, ezért annyiban hagytam. Ő viszont ezt látva lassan felbátorodott, és elkezdte ismertetni az egyre retardáltabb nézeteit. Ilyeneket mondott pl., hogy a PCR teszt mindig pozitív (mert akkor több eset lesz) - kár, hogy pont akkoriban csináltam PCR tesztet, ami negatív is lett. Ezután még Bill Gates-et emlegette, azt mondta, meg hogy az oltás nem preventatív, hanem fertőzés után kellene beadni, stb. Ezt egy idő után egyszerűen nem bírtam, hiába volt ezen kívül szimpatikus és értelmes.

És azoknál, akik nincsenek beoltva, úgy érzem elég sűrűn fordulnak elő az ehhez hasonló nézetek. Ezzel nincs kedvem foglalkozni, mert egyszerűen primitívnek tartom az ilyeneket. Ráadásul azt vettem észre, hogy nem csak a coviddal kapcsolatban vannak ilyen értelmes nézeteik, hanem egyéb dolgokról is olyan véleményük van, amivel nagyon nem értek egyet.


A másik pedig, hogy apukám most volt covidos, és nagyon féltettem, szerintem akinek nem volt számára fontos ember beteg az könnyen beszél. De akkor rájöttem, hogy tényleg nagyon örülök, hogy ő már be van oltva, mert így nem is fordult komolyra. Nem is akarok belegondolni abba, hogy milyen rossz érzés lehet olyan embert félteni, aki nincs beoltva, főleg ha már nem olyan fiatal. Aki szeretne ebbe belekötni, hogy miért féltettem, ha be van oltva, vagy miért lett covidos, ha be van oltva, az úgy tegye, hogy nem fogok rá reagálni, már elegem van az ilyenekből.

2022. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem számított. Párom munkája miatt 3 at kapott. Én egyet sem.
2022. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék olyannal ismerkedni, aki nem ismerkedik oltatlannal.
2022. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem az oltások száma mérvadó. Engem az oltatlanokban az zavar, amikor nem tudják megindokolni a döntésüket, csak nekiállnak 5G/Bill Gates konteókat visszaböfögni.


Nekem nem az oltatlan státusszal van bajom így, hanem ha butaság vezérli.

2022. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
7, de mik azok az elfogadható érvek, amiket nem a butaság vezérel? Persze vannak olyan emberek, akik nem kaphattak oltást, vagy az első után olyan reakció lépett fel náluk, ami miatt nem kaphattak másodikat, de az ilyen elég ritka.
2022. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki 5G-rettegő. ;)
2022. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

#8:


Például aki amiatt kételkedik benne, mert a Modernát kivonták. Holott tavaly minden idősnek azt ajánlották tavasszal még. Ezt az indokot speciel el tudom fogadni, mivel a fejetlenségre reflektál, nem Bill Gates-re, vagy az 5G-re.

2022. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!