Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az, ha egy nő tapasztaltabb a férfinál? Az rossz hatással lehet egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni, de az a baj, hogy mindig olyan srácokat fogok ki, akinek előttem nem volt barátnője és kb. 0 tapasztalata van egy párkapcsolatról. Nekem se volt hosszabb kapcsolatom, pont emiatt, mert azok a srácok nem vették komolyan. Elegem van már ebből! Én nem akarok már senkinek se ilyen "ugródeszka" lenni. Legutóbb is ilyen sráccal randiztam, de a múltbéli rossz tapasztalatok miatt félek neki esélyt adni. Adjak neki esélyt, vagy inkább felejtős?

2021. ápr. 1. 19:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy leszel ugródeszka? Rajtad tapasztalnak, dobnak, és utána már más lányhoz mernek ugy menni, hogy "tapasztaltak"?
2021. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Ezt Te tudod, de a "múltbeli rossz tapasztalatok miatt félek esélyt adni" típusú önkorlátozó hiedelem miatt lehet, hogy egy klassz pasit szalasztasz el...

(Most írhatnám - és teljes joggal tarthat bárki egoistának engem - én így jártam a legutóbbi ismerkedésemnél... pedig amiket elmesélt az a bizonyos nő (42), azoknál csak jobb voltam szerintem, de esélyt se kaptam, h bizonyítsak... na mindegy is.)

36/F

2021. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1-es: Nem úgy, csak nem találtam rá megfelelő szót. Rajtam próbálják ki, hogy milyen egy barátnő, aztán rájönnek, hogy mégse kellek nekik.
2021. ápr. 1. 22:10
 4/31 A kérdező kommentje:
Meg szinte minden ilyen kapcsolatom egy szűz sráccal "egyszer szeret, egyszer nem" jellegű volt. Nem tudták milyen nőre vágynak, mert előttem nem volt senkijük.
2021. ápr. 1. 22:13
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Egy esélyt amugy mindenki megérdemel. Nem irtad, hova valosi vagy, meg hány éves, de gondolom még viszonylag fiatal. Lehet, hogy a "tapasztaltabbakkal" sem alakulult volna jobban vagy hosszabban.
2021. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Ohh, nah az egyszer szeret- egyszer nem az már viszont gond...:S
2021. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi számít neked, még "viszonylag fiatalnak" amúgy 21 éves vagyok. Ebben korban valaki már menyasszony. Gyereket meg nem akarok túl későn vállalni, mint manapság sokan teszik 30 év felett.
2021. ápr. 1. 22:18
 8/31 A kérdező kommentje:
Meg az miért számít, hogy hova valós vagyok? :D Lakhelytől függetlenül lehet bárkinek ilyen problémája. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy az befolyásolja-e a kapcsolatot, ha nőnek több barátja volt, a férfinak vagy fiúnak meg egy barátnője se.
2021. ápr. 1. 22:20
 9/31 anonim ***** válasza:
27%

Meg szinte minden ilyen kapcsolatom egy szűz sráccal "egyszer szeret, egyszer nem" jellegű volt."


Mi vagy te ? tini szűz fiakat rontasz meg? nem széngyenled magadat ?

2021. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Képzeld, sok 20-on éves srácnak nem volt barátnője!
2021. ápr. 1. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!