Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedéshez tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedéshez tudtok tippeket adni? Hol és hogyyan érdemes 25 éves nőként? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sosem volt kapcsolatom és én már nem hiszem, hogy a való életben sikerül megismernem valakit. Úgy érzem, ha 100 férfival beszélnék sem hívna senki randira. Persze biztosan velem van a baj, amiért nem megy, de már annyira kínosan érzem magam emiatt és fiatalabb sem leszek, muszáj tennem valamit úgy érzem.


Viszont félek is, mert nincsenek jó tapasztalataim. Elég gázos alakokba botlottam eddig online fórumokon, és bár el tudtunk beszélgetni, rövidesen mindegyikük megmutatta a rosszabbik oldalát, amit nem is tudtam hova tenni. Mondok példát. Az egyiküknek megírtam, hogy épp összevesztem anyukámmal, és megértem ha valakinek ez nem fér bele az értékrendjébe, de kb. Elküldött a fenébe, meg hogy nőjek fel, addig eszem ágában se legyen írni neki. 😆 Én vállalom, hogy mi ilyen olaszos család vagyunk, vannak néha tányértörések, de attól még hogy temperamentumosabb típus vagyok, még nem hiszem hogy magányra lennék ítélve. Egyszer összejött egy randi, ami után chaten megírta a pasi, hogy nem tud mit kezdeni egy szűz lánnyal, mert neki ehhez már nincs türelme. Egészen addig viszont tette a szépet ezerrel. Én amúgy sem gondolom, hogy az első randin a szex alap, de lehet a többségnek igen. Meg erre nincs forgatókönyv, lehet valakinek sok tapasztalata, ha az adott személlyel nem működik a szex, akkor mindegy hogy hány partnere volt.


Hogyan bízzak meg az emberekben, ha kb. mindenen képesek kiakadni. A másik, hogy szerintem jobb nem áltatni a másikat és a hibáinkkal együtt őszintének lenni már az elején. Különben csak a nyalizás marad az ismerkedés részre, a végén meg a nagy pofára esés.


De ettől még nem lesz kevésbé félelmetes számomra a dolog, nem tudom átlag hány próbálkozásból lesz esetleg 2. randi is. Szóval meg kell erősítsem magam a csalódásra, de nagyon nehéz.


És igen, tudom, hogy érzelmileg eléggé éretlen és gyerekes vagyok a korom ellenére, ami szintén nem lesz szimpatikus sokaknak. Kicsit olyan érzésem van, hogy 18 évesen ez még elmegy, de 25 évesen érthető okokból nagyon más elvárásai vannak egy férfinak.



2022. febr. 12. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

“Én vállalom, hogy mi ilyen olaszos család vagyunk.”


Ez a baj. Nem olaszosak vagytok. A barbár white trashek beszélnek így a semmi konfliktuskezelési készségeikről.

2022. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nekem ezt értenem kéne, de oké. 😆
2022. febr. 12. 12:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Talán ez a baj. 25 év felett senki nem szívesen menne ilyen családhoz, ahol folyton veszekedés van…
2022. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez az olaszosság biztosan csak szépítés, itt olyan érzelmi sérülések, indulatkezelési problémák lehetnek mögötte, amikkel fontos lenne foglalkoznod. A csapkodás, a tányértörés legfeljebb belülről nézve tűnhet normális dolognak.

(Nem pécsi vagy véletlenül?)

2022. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Meta, hatalmas pofa kell ahhoz, hogy ismeretlenek felett ilyen stílusban ítélkezz.
2022. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5:


Nem hiszem. Ahol tányérokat tördelnek, az nem valami kulturált családra vall. Te örülnél neki, ha a párod ilyeneket művelne és utána azzal védekezne, hogy “de hát én olyan kis olaszos vagyok”?


Ugye, hogy nem.

2022. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem olaszos család vagytok hanem cigany.
2022. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
4-es de, pécsi vagyok és el szeretnék menni pszichológushoz, de az állami ingyenes ellátást most nem sikerült összehoznom, ugyanis Covidos lettem. Valószínű nem marad más, csak a fizetős opció, de esetleges gyógyszer felírására már nem szeretnék fizetni egy magán pszichiáternek is, csak 2 hónap múlva adtak új időpontot. Úgyhogy egyelőre meg vagyok lőve.
2022. febr. 12. 13:05
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es te aztán nagyon kedves vagy, egyetlen cigány felmenőm sincs, olyan fehér a bőröm, hogy nyáron nem mehetek ki a napra sem kb. Maximum 50-es naptejjel.
2022. febr. 12. 13:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető, ha az ilyen jellegű temperamentumosság nem szimpatikus valakinek. Én sem szeretném, ha valakinek ilyen dühkitörései lennének mellettem, szerintem nyugodtan megpróbálhatsz ezen javítani, mert ez nem egy kedves, "olaszos" tulajdonság.

Nem akarlak megbántani, de úgy tűnik, hogy veled van a baj - egy nőnek alapból könnyű az online ismerkedés, ha ennyire nem jön össze semmi akkor inkább a saját magadon kellene dolgoznod. Egyébként az teljesen normális, hogy valaki néha összeveszik a szüleivel, de azért ha ilyen tányértörésekről hallanék, akkor nem gondolnék semmi jót, kinek van kedve ilyen felesleges drámához, főleg, hogy utána még engem is biztos bevonnának ezekbe.

Persze mondhatod azt, hogy te már ilyen vagy és nem akarsz ezen változtatni, de akkor meg el kell fogadnod, hogy a legtöbb embernek ez nem fog tetszeni, és akár olyan negatívumot is jelenthet nekik, hogy egyszerűen rögtön lelépnek. Egyébként nyilván nem a te hibád, hogy vannak ilyen problémáid, mert mindenkit az befolyásol, hogy gyerekkorában hogyan viselkedtek vele. És nem is azt mondom, hogy nem érdemled meg, hogy valaki szeressen a hibáiddal együtt, de a legtöbb ember nem akar ilyen jellegű konfliktusokat, és akkor már inkább akkor kiszállnak az egészből, amikor még könnyű.

2022. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!