Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves agglegény mit ronthato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves agglegény mit ronthatott el, hogy nincs barátnője, miért nem adja meg a sors, hogy végre találjon valakit? Hogyan lehet valaki ilyen béna?

Figyelt kérdés

Azt mondják, szakállas hapsik bejönnek a nőknek, vagy nem? Rossz a személyiségem, nem tudok kezdeményezni, mi lehet a baj, csúnya vagyok...?

Túl jó nőket akarok?



2022. febr. 13. 18:08
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
87%

Ronda vagy. Ennyi az oka. Nagyjából ez az egy dolog igaz MINDENKIRE aki keres, de nem talál párt magának. Ha jól néznél ki nem lenne ezzel gondod. Minél jobban nézel ki annál kévséb szükséges bármilyen más "készség" a párkeresésben. Sőt még keresned sem kellen ,mert megtalálnának.

Le leszek pontozva, de attól még ez az igazság.

2022. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem igaz, rondák is találnak párt, tudom mert sok "nem szép" ismerősömnek is van párja. Én is elmúltam 30 és nekem sem megy a pártalálás, igaz ha nagyon akarnám lehetne párom, de olyan akihez én egyáltalán nem passzolok, semmi értelme nem lenne, így marad a keresés és a várakozás.
2022. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

41-es Akkor a szüleimnek a k..annyát hogy megcsináltak, minek él egy ronda ember a világba, ha ugyis csak szenved egész életében.

42-es amugy a rondák is találnak párt, én is láttam ilyeneket, nyilván a saját szintjükön általában.

Van aki meg szingli szépként is, esetleg minden nap váltogatja a partnereit...

2022. febr. 14. 11:09
 44/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondja pár idegen ember látatlanban hogy csúnya vagy, unalmas te el is hiszed? 😁
2022. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
93%
Tudod van az a mondás hogy valamin nem tudsz változtatni, akkor minek idegeskedni miatta? Én már elengedtem ezt a témát :)
2022. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
44-es nem hiszem el, tudom hogy nem vagyok ronda, de most persze könnyebb ezt leirni, és akkor meg van oldva. Ronda vagy azért nem talász pért aztán kész. Az nem zavarja hogy a 85 kilós konyhás marika összejött a 145 kilós sörhasú harcsabajszú Pistivel és boldogan élnek.
2022. febr. 14. 11:26
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Engem is már párszor betámadtak itt, hogy biztos kövér meg ronda vagyok, tök látatlanban. 😅
2022. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
89%

A kövérség nem rondaság, mert "könnyen" lehet rajta változtatni.

Rondaság a rossz fej-, arcszerkezet, veleszületett deformációk, előnytelen testalkat, testfelépítés, kopaszodás, rossz fogazat stb.


"hogy a 85 kilós konyhás marika összejött a 145 kilós sörhasú harcsabajszú Pistivel és boldogan élnek."


Ezek alapján akkor gyere össze a 145 kilós konyhás nénivel és kész...

2022. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
51%

Nézd én egy végtelenül ocsmány, hülye, kb. korodbeli nő vagyok akinek bejönnek a szakállas faszik.

Ha csúnya vagy én őszintén megmondom, küldjél képet, még az se lesz a dologban, hogy fáj a visszautasítás mert úgyse kellenék.

Ha meg átlagos arcod van, akkor csak a személyiségeddel lehet a bibi.

2022. febr. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!