Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul jarok, ha egyedul maradok agglegenynek? Mi a tapasztalatotok a korulottetek elok koreben? 35 F

Figyelt kérdés
Nem talalok tarsat, soha nem is volt hosszutavu kapcsolatom lannyal. Nagyon maganyos vagyok. Felek, hogy egyedul maradok.
2021. júl. 18. 19:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Már most egyedül vagy,tehát tapasztalhatod milyen az egyedüllét. Ha élnek a szüleid,tartod Velük a kapcsolatot még könnyebb. Barátaid lehetnek,de akkor is magányos leszel társ nélkül.Van akit nem zavar ha egyedül éli le az életét, ha Te ezt nehezen éled meg mindenképp' keress tarsat.
2021. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy házasság és egy másik hosszabb kapcsolat után nem hiányzik egy újabb. Élvezem a szabadságot, a pénzt, a kompromisszumok nélküli életet. Mondjuk szerencsém van abban a tekintetben, hogy nem különösebben erős a nemi vágyam, úgyhogy a szexhiány sem kínoz.
2021. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Én is 35F vagyok, ne haragudj hogy ezt írom, de jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül. Ezek szerint más is küzd a korosztályunkban, férfiként.


Én szerintem rosszul járunk egyértelműen. Én szeretnék társat és családot de a nőknél nagyon magasan a mérce, a média és a közösségi média által főleg. Amióta vannak a randi-appok meg pláne, hiszen azon elképesztően jóképű férfiak is 'ismerkedni' akarnak velük ezért azt hiszik ők is vannak azon a szinten.


Amíg a nők nem kezdik el reálisan látni magukat addig meg vagyunk lőve férfiak...

2021. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Édesapám azon gyerekkori, fiatalkori barátai, akiknek nem lett családja mostanában halnak meg így 55-60 éves koruk környékén alkoholizmus, cigizés vagy egész életükben szar-szemét kaják zabálása okozta betegségek következtében, illetve volt aki öngyilkos is lett. Apa jó pár temetésen volt az utóbbi években, ez nagyon megmaradt. Ehhez képest apa vagy más korombeli barátaim apukái nagyon nem olyan állapotban vannak, mint akik meghalni készülnek. A család megléte szerintem sokat tesz hozzá a mentális és a fizikai egészséghez is.
2021. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Az ember társas lény, ezért társla kell lelni. Ehhez a legfontosabb, hogy reálisan kell az embernek a saját helyzetét látni. Milyen a külsőm, testalkatom, izomzatom hogyan öltözködöm? Mennyire vagyok okos? (iskolák megléte) Milyen az anyagi helyzetem? Kereset, megtakarítás, ingatlan, autó? Ezeket a dolgokat fogja nézni az is, akit párul szeretnétek. Minél több kérdésre kell tudni "jó" választ adni. (Természetesen valósat) Ezeken a pontokon lehet dolgozni és így többet fogsz érni a potenciális lányok körében is. Javaslom a személyes ismerkedést, el kell járni olyan helyekre, ahol olyan lányok/nők lehetnek, akiket az ember szeretne. Ez lehet pl. valamilyen szervezett kirándulás, színház, koncert. Meg kell próbálni akár teljesen ismeretelenekhez is odamenni és szóba elegyedni. Lehet, hogy 5 próbálkozás teljesen mellé megy, meg béna is lesz az ember az elején, de így lesz esély arra, hogy társra leljél.
2021. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem tegyél erőfeszítéseket, légy céltudatos a társkeresésben, nekem is így sikerült megnősülnöm.


30 körül döbbentem rá, hogyha így megy tovább, akkor egyedül fogok maradni, ezért tudatos erőfeszítseket tettem egyrészt, hogy megnöveljem az önbizalmamat (önfejlesztés, nyelvtanulás, jobb állás külföldön, több pénz, magasabb önbizalom), másrészt pedig mindenhol kerestem az alkalmakat ismerkedésre. Tánciskolákba mentem, nyelvtanfolyamra mentem, borkostoló tanfolyamra mentem, társas utazásra mentem, stb., mindenhol próbáltam ismerkedni, és be is jött, 36 évesen megismertem a mostani feleségem, megnősültem, most 2 éves a gyerekünk.


Határozd el magad és változtass!! Csak így megy.

2021. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%
Neked a legjobb. (egy házas férfi)
2021. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

Az átlagférfi számára a kapcsolat az egy langyos állóvíz, amiben csak éldegél az ember.

A magány viszont egy betegség, amelybe akár bele is lehet halni, de leépülni biztosan.


Akiket látok ismerősi körben gyermektelen agglegényeket, hát a legtöbbje testileg és mentálisan is eléggé le van épülve már a negyvenes éveikben is.

2021. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van olyan pasi ismerősöm aki 56 éves, mindig is egyedül élt. Volt egy nagy csalódása, meghalt a menyasszonya, onnantól ugyan voltak kapcsolatai de tartósak nem. A pasi nagyon rendes, többdiplomás, házias, talpraesett, foglalkozik az egészségével, vannak barátai, tartja a kapcsolatait a rokonaival, tehát ugyan párkapcsolata nincs de nem magányos. Ilyen is van. De ezt az állapotot el kell tudni fogadni. Azzal van gond aki másra vágyik, magányosan nem boldogul,és elveszti a lába alól a talajt, értelmetlennek tartja az életet, nincsenek céljai.
2021. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Szintén 35 szintén egyedülálló, 3as válaszoló bemagolta az itteni nő hibáztatást.

Nem kell görcsölni lesz ami lesz. Egyedül kell helytállni, társsal csak extra jó. Ha fáj a fogad társad csak sejti milyen de neked fáj ő elvan vígan, ha te vagy éhes nem neki kell ennie..

2021. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!