Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 60 év körüli vagyonos férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 év körüli vagyonos férfiként milyen nőkkel érdemes még kapcsolatot kezdeményezni a mai világban?

Figyelt kérdés

Vagyonos alatt azt értem, nyugdíjam a vállalkozásaim miatt millió fölött van.Ezek mellé aktívan részt veszek még kettő cég irányításában.feleségem 10 éve eltávozott, azóta próbálkozok ismerkedni.1 évestől pár hónapos kapcsolatok voltak, de sajnos azt vettem észre mikor kiderült hogy átlag feletti életszínvonalon élek, a nők sokkal többet akartak követelni.Nekem pedig ez így már nem volt az igazi.

Kérem senki ne értse félre,nem olyan anyagias nőket kerestem, hanem mindegyik normál középkorú nő volt.

Akkor mégis ilyen idősen hogy ismerkedjek?

Vagy érdemes lenne eltitkolni hogy élek?


2022. febr. 13. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Van gyermeked?
2022. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Olyat keress, akinek magának is van pénze, és nem hat rá a tiéd.
2022. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

Bár pontosan tudom, hogy kamu kérdés, de válaszolok.


ÉN, vennék egy kabrio sportkocsit, és 16-25 lányokat dugnék.

2022. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
18-20 eves lanyokkal ismerkedj.
2022. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
15%
3-mas és 4-es: Bírná egyáltlán? Én abban a korban a gazdag papikban is csak a papikat láttam, akik vég kecske létükre megnyalnák a sót, de semmi többet. Széttenni meg biztos nem tettem volna nekik szét. Bááááááááááár, ha szociálisan extrém gyenge helyen él, akkor talán ne is jöhet neki. Attól még ugyanúgy röhej.
2022. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha meggondolnád magad, és érdekelnek a férfiak, írjq
2022. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

"mikor kiderült hogy átlag feletti életszínvonalon élek, a nők sokkal többet akartak követelni"


Nekem még csak millióim sem voltak, így is minden pénzemet az akkori csajomra "kellett" (volna) költenem... (Ma már ezért nem a csajom)

Felőlük máglyát is rakhatnál a vagyonodból és felgyújthatnád. Lényeg, hogy azt érezzék, mindened az övéjük, vagy övéjük is

(tisztelet a kivételnek)

2022. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Egy hatvanas fickó simán lehet kanos. És jól karban tartott. Egy fiatal lánynak ha van esze, kifog egy hatvanas szivart, és pár év múlva víg özvegy.
2022. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Korodbeli hölgyet keress, akinek szintén van már kialakított élete.Szerintem hosszútávon egy ilyen partnerrel értenéd meg magad.
2022. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Aki empatikus az impotenciáddal.
2022. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!