Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nök összejönnének egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök összejönnének egy férfi takarítóval?

Figyelt kérdés

Akár hiszitek akár nem, nem rólam szól a kérdés, de én is férfi vagyok.

Egy ismerősöm nem néz ki jól (szerintem) és ilyen munkája is van. Neki teljesen esélytelen minden nőnél?



2022. febr. 14. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne? Nekem van villanosmérnök kollegám aki villanyszerelőkwnt dolgozik, Vagy van diplomas HR szakember aki egyszerü gépkezelő.

A takarítónőnk pesig műszaki rajzoló, és szakrajz tanár. Ők szeretik a munkájukat és boldogan elvannak.

Egyáltalán nem eséllytelen part találni. Valakinek ezt a munkat is el kell végezze. Én sem szeretek fwlelősseget vállalni..teljesen jól elvagyok a műszaki területen.

A normális nőnek nem a munkád a fontos,hanem te. Legyél határozott,megbízható,őszinte, és bárkit megkaphatsz.

2022. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a legokosabb barátnőm járt takarítóval (pedig a többi barátnőm között van olyan, aki Amerikában egyetemi tanár). Erről ennyit. Ja, és a pasi szakított a barátnőmmel.
2022. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem akarom, hogy a párom férfiakat takarítson.
2022. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1#

Azért a villanyszerelőkhöz hasonlítani elég nagy blődség

Eléggé más kategória, mert a takarítás kifejezetten férfiatlan munkakör

Nem szégyen, de férfiatlan, és gondolom alulfizetett is

2022. febr. 14. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2022. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Kukás baràtom is vol..és?itt mindenki azt hiszi egy nőnek az anyagiak szàmitanak..
2022. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem...biztosan nem
2022. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4

Hát férfiatlannak soha nem gondoltam. Tudod, micsoda fizikai erő kell ahhoz, hogy valaki irodában takarítson?

2022. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Tudod, micsoda fizikai erő kell ahhoz, hogy valaki irodában takarítson?"

Gondolom erre szokták felelni hogy LOL

Nem gondolom szégyenletesnek, a kukást sem, de eléggé férfiatlan

Akkor már inkább kukás

2022. febr. 14. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor Prágában jártam pár éve, hazafelé sokat kellett várni a pályaudvaron reggel. Hajnalban jött egy takarító férfi, aki elővette az összes takarítószert és eszközt, ráült a takarítógépre és olyan lelkiismeretesen, precízen végezte a munkáját, hogy szerintem 10X ennyi fizetésért dolgozó mérnökök sem. Látszott rajta, hogy szereti amit csinál, és hasznosnak is tartja (amúgy az is).

Szóval az, hogy valaki takarító egyáltalán nem jelenti, hogy buta, alulképzett lenne és utálná amit csinál.

2022. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!