Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riasztó egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riasztó egy férfi számára, ha egy nő egyedül is boldogul az életben? Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Ismerem az alapvető ösztönöket és azt is, hogy általában a magabiztos emberek tudnak ezen túl lendülni.

Az alapszituáció az, hogy jó munkám van, sokáig albérletben voltam, de sikerült összespórolnom annyit, hogy tudjak venni saját lakást amin minden évben csinosítok valamit amire épp futja. Saját autóm van és mindent amim van én értem el a saját keresetemből. Semmi se luxus, ne értsétek félre, plusz vidéken élek ahol nincsenek az árak úgy elszállva mint pesten. Amúgy pedig nem büszkélkedem ismerkedéskor ezekről és utána se hándálgatom fel.

Szóval előteremtettem mindent és ettől a férfiak a közelembe hülyét kapnak. Volt egy barátom aki azért sértődött meg mert a nyaralást nem engedtem, hogy ő fizesse, hanem felesbe szerettem volna fizetni.

Én nem kérkedésként csinálom ezt, csak úgy neveltek, hogy igazságosan és korrekten kezeljek ilyen helyzeteket. Ha egy férfi meghív valahova akkor elfogadom, megköszönöm, legközelebb pedig én hívom vissza. Ez miért sértő a férfiaknak? Ti ezeket a helyzeteket hogy reagálnátok le és hogy kezelnétek?



2021. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert a férfiak alapvető ösztöne a birtoklás és uralkodás. Amikor te független vagy és őrzöd is, abból tudattalanul is azt érzékelik, hogy nem tudnak birtokolni, kvázi bármikor leléphetsz tőlük, mert nem vagy függésben és nem is akarsz alárendelődni nekik, eltűrni dolgokat, ezért nekik "jól" kéne viselkedni, amire ők hosszú távon képtelenek.
2021. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Idegesíti őket, hogy nem lehet zsarolni téged.
2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
60%

Ki az akit ez "riaszt"? Ez a kérdező nagyon elképzel egy bizonyos szituációt amit általános érvényűként kezel. Ez így nem igazán helyes.


Talán 1-2 idióta van akit ez ténylegesen zavar, általában dollárpapák vagy kőbunkó munkások ilyenek, akiknél erősen élnek az ódivatú nemi értékelések.


De a többiek szerintem leszarják, sokan még büszkék is a sikeresebb feleségükre. Az már egy másik kérdés, hogy egy sikeres nők egy része - hasonlóan a "sikeres" férfiakhoz - eléggé beképzeltté tudnak válni amolyan "én jobb vagyok, mint mások" felfogással. Ez mindkét nem esetében riasztó viselkedés, főleg ha érezteti is a környezetével, hogy "ti többiek hulladékok vagytok hozzám képest".


Mindkét nemből találkoztam már ilyennel, belőlük lesznek a basáskodó főnökök vagy a súlyos titkolt szenvedélybetegek (különösen nyugtató vagy altatófüggőség)

2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
26%
Első, nem vagy semmi...Mindjárt kapni fogod az oltásokat ezért. :D
2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%

4.


Egyedül az általánosító felhangért lehet oltani, és azért, mert ráhúz egy tulajdonságot egy egész nemre a vélhetően saját sérelmei miatt. Nem az első eset.

2021. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
86%
Első randit állom, utána jó ha kölcsönös. Szerintem normális, hogy nagyjából felesben fizessük a dolgokat, viszont az is fontos, hogy elfogadja ha meglepem valamilyen ajándékkal, ne akarjon mindent fillérre kiszámolni. Olyan férfit keress, aki hasonlóképpen gondolkodik, lehet nálad ez egy szűrő.
2021. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%
Tőlem akár az egész nyaralást is fizethetnéd, nem jönnék zavarba tőle :D
2021. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
Nekem teljesen rendben lenne az önálló nő, ha nem kellene naponta többször hallgatnom h ő mennyire nagyszerű, önálló, az univerzum közepe. Tehát ha nem nárcisztikus, csak önálló, nekem oké, eleve ezt preferálnám, a kodependens nők nem az esetem.
2021. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék egy olyan nőnek, ahol felesbe megy minden közös dolog, és nem kell még pluszban nekem vennem neki mindenfélét. Nem is értem, kinek lehet gondja ezzel. Nem lehet, hogy te olyanokkal ismerkedsz, akik kifejezetten pénzzel szoktak nőt fogni maguknak?
2021. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
43%

A büdös életben nem jönnék össze ilyen nővel!


És nem azért mert nem tudnám birtokolni ahogy előttem írták, hanem azért mert egyszerűen herótom van már az ilyen agyhalott nőktől, akik állandóan bizonyítani akarnak.

Mert hiába írod, hogy nem kérkedsz a javaiddal. Dehogynem! Az egész posztod arról szól!


A f@szomat se érdekli, hogy van lakásod, autód, meg jó kereseted! Nekem is van! És akkor mi van? Mi köze ennek egy párkapcsolathoz?


Egy kapcsolat pont arról szól ,hogy ne kelljen egyedül boldogulni.

Ha te egyedül akarsz boldogulni, akkor maradj egyedül. Ehhez nem kell férfi.

Nekem mint férfinek, fontos, hogy érezzem, hogy valamilyen szinten szükség van rám a kapcsolatban. És ez nem egyenlő a "birtoklással".


Ahogy írtam, az anyagi javaid abszolút nem relevánsak kapcsolati szempontból. De még csak a tested sem! Ha jó nagy melled van és feszes feneked, az maximum a fantáziámat és az ösztöneimet mozgatja meg! De a szívemet nem!


Egyáltalán nem szeretnék olyan kapcsolatban élni ahol nap mint nap azt hallgatom, hogy" én bármikor ott hagyhatlak téged, mert nélküled is boldogulok"!



Szóval engem egyáltalán nem riaszt, hogy te boldogulsz egyedül. De részemről egyedül is maradhatsz életed végéig!

2021. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!