Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudtam találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam találni barátnőt, vagy legalább egy-egy alkalmi kapcsolatot 22 évesen?

Figyelt kérdés

Külsőleg átlagosnak mondanám magamat, viszont eléggé vékony testalkatú vagyok, amihez társul a 178 cm-es magasságom. Egyetemista vagyok, és egy elég nehéz szakon tanulok, ami elég jól megy, szóval hülyének sem tartom magam.. Mégis, akárhányszor próbálkoztam lányokkal ismerkedni, általában mindig az lett a vége, hogyha el akartam hívni beszélgetni/kávézni/filmet nézni, hogy: "nem érek rá" / "csak a párommal szoktam filmet nézni" / "bocsi, de nem".


Ami 1-2x még elfogadható lenne, viszont zsinórban minden ismerkedésnél így járok, így nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Nem vagyok az a túlzottan nyomulós típus, inkább kicsit visszafogott, ami a személyiségjegyemből is fakad (INTJ-T), szóval nem vagyok az a nagydumás alpha male ilyen szempontból. Általában szeretem meghallgatni a lányokat, tanácsokat adni nekik ilyen-olyan téren.


Ötletek?



2022. febr. 14. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

"alpha male"


Ne.


Pls. Ne vedd át ezt a stílust attól a gyakoris trolltól. Vagy magadtól tolod ezt a dumát? Mert ezesetben volna egy ötletem a sikeretelenségedre...

2022. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Pontosabban annak okára*
2022. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem értem mire célzol. Azokra gondoltam, akik lejárnak hetente legalább 3-4x edzőterembe, mellette meg hetente eljárnak szórakozni, meg elég nagy társasági életük van.


Én alapból nem vagyok egy nagy partiarc, azt sem tudom hogy utoljára mikor voltam házibuliban, nagyobb szórakozóhelyeket meg alapból kerülöm, edzeni meg nem járok, mert nem érzem szükségességét.

2022. febr. 14. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
3# Kb ezekre gondoltam. El kéne járni és akkor több lesz a lehetőség
2022. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Kérnek is tanácsot, vagy csak mondod a magadét?
2022. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

"edzeni meg nem járok, mert nem érzem szükségességét"


XD

2022. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy látom a hibáidból tanulásnak a szükségét sem látod tehát ezek után mit vársz? Ja, h majd valaki megsajnál ugye? Hát nem fog.
2022. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Szarul nézel ki. Ennyi.
2022. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2022. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit azért sportolhatnál, ez az egészségednek is jót tesz, plusz, hátha szebb lesz a kiállásod. Mennyire agy igényes a kinézetedre, tisztaság, fogak állapota, borosta, fodrász, öltözködés? Nem kell totál divatosnak lenni, de egy kicsit azért oda érdemes figyelni rá.

Meg hát, azt írta le nagyon szépen egy nő itt valamelyik kérdés alatt, hogy az a szenvedély, ahogy egy férfi megy a céljai felé, az is nagyon vonzó tud lenni.

Az is lehet, hogy túl hamar hívod el a lányokat randira. Lehet, hogy először kicsit ott helyben kéne beszélgetni velük, ha nem így teszel?

sok apróságon múlhat. Többet kéne tudni, hogy hogy próbálkoztál, konkrét ügyeket kicsit részletesebben leírni, hogy jobban találgathassunk... 49f

2022. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!