Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellene már államilag is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene már államilag is leszabályozni a piacot, hogy egy diplomás férfinak, csak anyagi károk árán lehessen nem-diplomás élettársa/felesége?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy egy gyorséttermi eladó lány is a nettó 1 millió forintot kereső IT-sekre hajt. Nem értem miért gondolja azt, hogy ő ezt megérdemli, de sajnos ez a helyzet.

Épp ezért, nem kéne ezt valahogyan szabályozni? Pl. az olyan párok ahol csak a férfi diplomás (és bizonyos összeg fölött keres) azok a párok ne kaphassanak adókedvezményt, se CSOK-ot. Esetleg még valamiféle külön adónem is terhelje őket.

Ez jó ötlet lenne ahhoz, hogy a melós férfiak ne legyenek ebben az országban ennyire elnyomva a nemi életben?



2022. febr. 14. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
XDDdD
2022. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs sikered a nőknél akkor annak biztos, hogy nem az az oka, hogy melós vagy :D
2022. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Hallod, a melós férfiak, annyira el vannak nyomva ebben az országban :D Elmész hidegburkolónak és kétszer annyit keresel mint egy diplomás programozó, vagy 10-szer annyit mint egy diplomás tanár.. 5 év meló után után csinálsz céget onnantól dolgoznod se kell, csak venni az Audit meg a BMW-t minden évben újat
2022. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Te mi jogon kéred magadnak a diplomás nőt, ha neked sincsen?
2022. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem a diplomás nőkre hajtok. Csak az idegesít, hogy a nem diplomás nőknek is diplomás férfi kell. Mert ez a mai világban "alap".
2022. febr. 14. 21:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene már államilag leszabályozni azt, ha valakinek túl sok szabadideje van? Ha egy bizonyos határon túlmenően kezd kombinálni és azt bármi formában közölni, akkor elvinnék a bányába dolgozni vagy rakodni a teherhajókat. Egy 12 órás műszak után nem lenne ereje vad eszmefuttatásokra a szürreális tásadalomformáló világában, és még a gdp-t is fellendítené :D
2022. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem alap, látszik hogy ezt a kérdést olyan írta aki még egyetem felé se szagolt életében. Tök sok szakma van, manapság már az IT is ilyen, ahol a diplomát lenézik. Én mondjuk nem értek ezzel egyet, de divat lett beszólni a diplomára, hogy az haszontalan, ez a trend.
2022. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem diplomás, natur szakmával is elég jól keres. Igaz keményen megdolgozik érte.
2022. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Szió🤗 Van itt egy nagyon jó barátom Balázs_percek névvel van itt fent! Szerintem érdemes lenne ráírnod, mert nagyon azonos a gondolkodás módotok🤗 Sajnos nem értik meg az itteni gyikos emberek a valódi férfi problémákat, inkább ne írj ide ilyen kérdéseket, csatlakozz Balázshoz és vitassátok meg magatok közt!😉
2022. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjj!

Ez már estére sok lesz.

2022. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!