Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy elcsépelt kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elcsépelt kérdés de 30-as független férfiak hol tudnának ismerkedni 30-as független nőkkel ( Bp-en )? Létezik még platform ennek a korosztálynak? Társkeresőt próbáltam, nem írtak vissza. Egyéb alternatíva?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Jobb ha házasnak adod ki magad, a kutatások szerint 50% -al nőnek az esélyeid.
2022. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös társaság nincs, akkor 2 lehetőséged van: Vagy elmész programokra és próbálkozol, vagy ott a net.
2022. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Sehol nem tudsz ismerkedni. Mindenhol férfitömeg van csak aki ismerkedne.
2022. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Ahhoz jól kell kinézned és sikerül.


Vagy kegyetlenül leadod az igényeidet.


Vagy keresel olyan nőket akiknek gyerekük van, itt is sok nő jól néz ki, csakhát hozzáadnak egy gyereket. De talán külsőre nincs egetverő elvárás.

2022. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen ismerkedős programok, ahová leginkább ez a korosztály jár. A fővárosban sok rendezvény van(tánc, túrázás, társasjáték klub), ahol van erre lehetőség, de nekem is az a szubjektív meglátásom, hogy kevesebb nő van általában, mint férfi.
2022. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Ugye tudod hogy a nők hamarabb öregednek? Ne a saját korosztályodból keress!
2022. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, 36 leszek idén, nyilván nem 40-hez közeli 30-asra gondoltam, hanem 28-32 közöttire, tehát 30-as évei elején járó nőre.


Nyilván tisztában vagyok vele, hogy közülük aki akart már megállapodott a többi pedig nem akar kapcsolatot.


De talán akad egy olyan hasonló jellem aki csak nehezebben ismerkedik mert nem jár erre-arra, nem feltétlenül túl közvetlen.


Nehéz mert én abban sem hiszek, hogy ráerőszakoljuk magunkat valamilyen programra csak azért hogy nőt szerezzünk, talán ez nem jó irány.


Egyébként tavasszal azért valahogy nyitottabbak a nők, talán akkor ismerkedni jobban lehet. A hol az továbbra is kérdés.

2022. febr. 15. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
7. A jó idő eljöttével inkább válogatósabbak..télen meg az kell nekik akihez menni tudnak és nem a hidegben kell álldogálniuk .
2022. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8/8 +1
2022. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!