Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel sok csóró, csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel sok csóró, csúnya, alacsony, kövér illetve fogyatékkal élő férfinek is barátnője, ezért aki mindezek ellenére incel kategóriába sorolható, az mennyire az ő hibája? És hogyan tudna ebből kitörni?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom a kérdést, de az incelek általában a kinézetükre, anyagi helyzetükre fogják a sikertelenségüket.


De ha úgy nézzük, mindenféle külsejű és anyagi helyzetü férfinak van barátnője, ezért számomra nem egészen világos, miért lesz valaki incel..


Mi lehet az oka, és hogyan lehetne ebből az állapotból kitörni?



2022. febr. 18. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

"az incelek általában a kinézetükre, anyagi helyzetükre fogják a sikertelenségüket."


viszont annyi eszük nincs h hoppá ez bizony rajtuk múlik :D

2022. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 NTBS ***** válasza:
77%
Van benne szerepük. A kitörést a változtatás hozza el. Elsősorban a hozzáállásban.
2022. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy nekik nem jó a 90kg.os dohánybolti eladó Marcsi. Neki az 50kg.os Könyvelő Anna kell
2022. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Nekem még három centi kéne odalentre és nem lennék incel.
2022. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Pasik akik azt hiszik a farok méretük miatt nem kellenek valakinek 🤡
2022. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
5! Pasik akik tudják hogy így nem is érdemes próbálkozniuk! 😓
2022. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanmár, csak ti hiszitek hogy hátrány. Voltam már pár fiúval (tudom, tudom ringyo vagyok), de arra jutottam a nagy néha inkább hátrány mint áldás. De ha jó ezen kattogni én nem akadályozlak meg.
2022. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
#3 Isten ments h 50 kilos konyvelo csajom legyen...
2022. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

#4



Nekem meg masfel centi allkapocs...



37F incel

2022. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, én is vonalzóval járok randira. Akinek az allkapcsa nem felel meg, azonnal kuka.
2022. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!