Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány, aki elfogadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki elfogadna lehendő barátja ként egy fogyatékkal élő embert?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a fogyaték.
2011. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
egy hasonló lány..és azzal jól meg is értenék egymást
2011. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek, egy hasonlóan fogyatékkal élő lány. Egészséges lányok közül szinte senki.
2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha testi fogyatékról van szó, pl. hiányzik egy karja, lába, vak, stb, akkor igen, tudnék egy ilyen férfit szeretni.

Ha szellemi fogyatékról, akkor kizárt dolognak tartom, hogy egy pár legyünk, hisz még beszélgetni se tudnánk soha.

2011. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos. Ha szeretek valakit és úgy lesz fogyatékos, az nem változtatja meg az érzéseimet iránta, vele maradok. Viszont sosem választanék magamnak egy fogyatékos párt, gondolom ez ösztön, a leendő gyerekeimnek ép apa kell.
2011. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

értelmi fogyatékost semmiképp

képtelenség lenne bármit is kezdeni vele (értelmes társalgás, szórakozni járás, stb.)


viszont egy féllábú/ félkarú/ félszemű ember még labdába rúghat :D mellesleg, ha a fogyatékossága ellenére sem süllyed depresszióba, hanem eléri a céljait (pl. mint a paralimpián résztvevők) az különösen figyelemreméltó :)

2011. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem
2011. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én készülök a paralimpiára:D
2011. aug. 21. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
:D sok sikert!
2011. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!