Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szlovákia kivételes országnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szlovákia kivételes országnak számít, vagy általánosságban minden szláv országban ilyen "durva" párok vannak? (nagyon szép nő, átlag alatti pasi)

Figyelt kérdés

Ahol lakok onnan Szlovákia a leginkább megközelíthető külföldi ország, így sokat jártam ott. Mostanában akár egyedül akár haverjaimmal is szeretek kijárni csak sétálgatni oda, csak azért, hogy "feltöltődjek hittel".

Olyan párokat látni ott, hogy az embernek leesik az álla. Ilyen brutál szép 10/10-es külsejű csajok vannak (magyar szemmel) kifejezetten ronda férfiakkal. Ilyen párokat Magyarországon sosem látni, max az ellenkezőjét, csúnya kövér nőt Adonisszal.

Valóban van egy olyan klisé, ami világszintű, hogy a szláv nők a legszebbek a világon. Nos ez igaz lehet, de emellé magyarként hozzá lehet csapni azt is, hogy viszont a szláv férfiak meg úgy néznek ki mint egy bohóc.

Ez minden szláv népre igaz? Tehát az oroszoktól kezdve egészen a dél-szlávokig, mindenhol ilyen a helyzet? Minden szláv országban jellemző, a nagyon szép nő de csúnya pasi kombó?



2022. febr. 18. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

A nyugati férfiak is azt mondják ezt látják, ha Magyarországra jönnek. Külsőre sok a jó csaj, kevés a jó pasi.


Egyébként a férfiak más "alap" dolgokkal is tudnak hódítani, míg a nők annyira nem. Ha csak a fizikai dolgokat nézzük, a lelkieket nem, akkor egy nő a kinézetével tud hódítani, egy férfi pedig vagy a kinézetével, vagy a pénzével, vagy a menő/nagydumás/stb személyiségével is alapvetően.

2022. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A nyugati pasik rohadtuk nem ezt látják/látták itt.

Hanem azt, hogy a magyar nők milyen "olcsón" megkaphatóak. Anyagiasak, de olcsók, és könnyen megfektethetők ha van pénzed.

2022. febr. 18. 17:37
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Napi rinya a szubjektív megfigyelés kategóriájából.


Brühühü. Máshol ronda pasiknak csúcs nő jár. Álmodozz csak. vagy menj ki.

2022. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Hogy ti mennyit tudtok mások életével foglalkozni
2022. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Az ukránokra mindenképpen igaz ugyanez. A fiatal nők körében a manöken arcú és csinos, bájosan nőies viselkedésűek és alkatúak tömegesen lelhetők fel. Közben a férfiak - hát hogy is mondjam, többségükben nem kimondottan szép szál legények, és alig van köztük jóképű. Ugyanakkor ha kimész mondjuk Romániába (kimondottan románok lakta területre), ott semmivel sem gyakoribbak a női szépségek, mint nálunk, sőt!
2022. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
És megint egy újabb incel kérdés
2022. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Pontosan ugyanez a helyzet Magyarországon is, külföldiek szemével is. Átlagos arcú, különböző mértékben túlsúlyos, igénytelenül öltözködő férfiak sokkal jobb nőkkel. Nem tudom hol látsz te Mo-n adoniszokat csúnya lányokkal. Nem mondom hogy nem fordul elő, de olyan ritka hogy őket meg is bámulja mindenki, míg az ogre a tiptop nővel megszokott látvány.

Én is máshol találtam meg a számításom :) Négy éve amikor újra szabad lettem, nem is kerestem magyar pasit, igaz elsősorban azért mert úgyse költöznék haza, kár bármibe is belekezdeni. Egyébként a fiatal férfiak közül sokan tetszenek otthon, kb 30-ig, sokkal jobban néznek ki mint a 2000-es években az akkori huszonévesek. Más a divat. A haj, az arcszőrzet, az öltözködés, sokkal több vonzó fiú van mint régen. Aztán annyi. Két olyan 33 körüli ismerősöm is van akinél nem akarok hinni a szememnek a fészen. Emlékszem milyen tündérszép kisfiúk voltak, aztán helyes nagyfiúk, most meg kopaszodnak, pocakosak, annyira kövérek hogy az arcuk is annyira megváltozott hogy elmennék mellettük az utcán. Pedig alig múltak 30!

2022. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudom, hogy a kérdező mit hallucinál, járt-e egyáltalán Szlovákiában, én 2-3 éve rendszeresen munka ügyben Pozsonyban, és abszolút nem tűnt fel, hogy szebbek lennének a nők. A legkisebb mértékben sem.
2022. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

7.

-szemét kaja (ide értendő a legtöbb jó magyaros kaja, zsírosak, cukrosak, amit a legtöbb ember eszik minden nap)

-alkohol (ritkábban drog)

-cigi

-folyamatos kialvatlanság; stressz (kezelésének nem megtanulása)

-nulla mozgás és edzés


A magyar férfiak különösen tudják mikkel lehet elrontani és öregíteni saját magukat.

2022. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te láttál 3 szép nőt ronda pasival, és közben az ezer normál párt észre sem vetted.
2022. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!