Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy egy alacsony pasi csak kivételesen vonzó személyiséggel/egzisztenciával tud meghódítani egy nőt?

Figyelt kérdés
Ebből pedig egyenesen az következik, hogy a nő fizikailag tulajdonképpen sosem fog hozzá vonzódni, ami csak idő kérdése, hogy mikor vezet megcsaláshoz. Én úgy látom, hogy az alacsony pasik tulajdonképpen csak potenciális cuckold szenvedő alanyok. Tehát a csaj sosem fog szenvedélyesen vonzódni egy törpe pasi testébe, letépni róla a nadrágot és túlfűtött erotikával nekiesni. Márpedig ez jelenti az igazi vonzalmat és elő lehet adni a polkorrekt bullshitet (az itteni csajok alacsony pasiknak címzett "tanácsaira" gondolva, hogy kompenzáljanak más téren), de ha egy pasi testileg nem vonzó, akkor sosem tud őszinte szenvedélyt kelteni egy nőben. Ezért sem értem, hogy az alacsony pasik miért hitegetik magukat és miért nem tudják felfogni, hogy a táplálkozási lánc alján helyezkednek el. Én például első kézből tudom ezt igazolni, vagyis azt, hogy hiába vagyok jóképű, egy nő sem a helyes pofira fog felizgulni, hanem a dagadó hosszú izmos végtagokra, "asztal területű" masszív felsőtestre (amihez jó pipiskedni és szex közben simulni) illetve a méretes férfias vonásokra (nagy kéz, pénisz, fej), amelyek erőt sugároznak és amelyektől a csajok nedvesednek. Pont emiatt sem értem azon pasik vágyait, akik pénzzel szeretnének felszedni egy nőt. Nem tudom, én iszonyatosan lúzernek érezném magamat, ha egy csaj nem a fizikai létemért szeretne, hanem egy olyan dologért (személyiség, duma, bankkártya), ami tulajdonképpen csak illúzió a szerelem szempontjából. Létezik egyáltalán olyan pasi, akit elégedettséggel tölt el, hogy a személyiségével/pénzével tud csak meghódítani egy csajt?

2017. nov. 9. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

"dagadó hosszú izmos végtagokra, "asztal területű" masszív felsőtestre (amihez jó pipiskedni és szex közben simulni) illetve a méretes férfias vonásokra"


Fuj. Inkább legyen alacsony, de sovány, szálkás.

2017. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
#1-es: te vagy az Kevin Spacey?
2017. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok sem magas (174cm), sem izmos nem voltam soha(sportos igen), és mégis nem egy nő volt, aki elég szenvedélyesen széttépett :P

Ja és kocsim sem volt, pénzem is csak annyi, hogy normálisan éltünk, nem tudom még milyen férfi hiedelmet kell eloszlatnom.

Az egy más kérdés, hogy sokkal ritkább az ilyen nő, de annál nagyobb kincs.

2017. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Alapjáraton sokkal többet számít szerintem a személyiség, illetve a férfias viselkedés. Bár tény hogy a náladnál magasabb lányoknál többet nyomhat a latba, hogy náluk alacsonyabb vagy.

Lehet nem jó módszerrel csajozol. na meg ha azt sugárzod, hogy "egy alacsony törpe vagyok, a kutyának sem kellek" azt is megérzik.

2017. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de felénk ez nem így van
2017. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

jaaaj! Ez csak egy ürügy h miért ne gyarapitsa magát , fejlődés tanulás egzisztencia öltözködés, kinézet témában..minek úgyse lesz. Pfff.

Igaz, de van kivétel, ha tesz érte van esélye, minél jobbra fejleszti magát, ha nem tesz érte 0% esély.

2017. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Írjanak már alacsony pasik ide, akiknek jól megy a csajozás, vagy jó kapcsolatuk van! Légyszi!
2017. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van olyan aki dögbeteg mégis van párja aki szereti. Van olyan aki tolószékes mégis van párja olyan akivel nagyon boldogok. Akkor hogy is van ez?
2017. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Melyik nő mire fókuszál. Van olyan nő akinek egy sportos férfitest hiányzik az életéből. Van olyan aki más szempontot tart maga előtt pl h szeresse a pasi meg törődjön vele, azt nem fogja érdekelni a méret, ha ő boldog azzal a férfival, és sok öröme van benne.
2017. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én párom olyan magas mindt én.163cm -er.Tehát nem. túl magas!Viszont sportos ,izmos s nagyon nagyon jó képű!Senkiért nem adnám!!!Ya s előnye az is,h nemkell magassarkút hordanom!😌
2017. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!