Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek kellene változni/történn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kellene változni/történnie ahhoz hogy a nők is úgy érdeklődjenek a férfiak után mint viszont?

Figyelt kérdés
Ugyebár ma már a nők Teljesen egyenlőek. Az a berögződés mikor/ mitől szűnne meg hogy? A férfi kötelessége lenyűgözni a nőt. Manapság is alap elvárás az egyirányú feltételszabás a nők részéről. Neked férfiként lenyűgöznek kell lenni, a kis listája összes pontjának megfelelni. A nők viszont nem tesznek semmit azért hogy a férfiakkal kapcsolat alakuljon ki.

#udvarlás #Feltételszabás #Hölgy választ
2022. febr. 19. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért ezzel a lenyűgözéssel vitatkoznék. A nők nagyon kis százaléka "tökéletes" alapból genetikailag. A legtöbbünk folyton diétázik, sminkel, rengeteg pénzt költünk szépészeti cuccokra, kozmetikumokra, fodrádzra, aerrobic, jóga, akármi...

Folyton igyekszünk megfelelni. Szóval abban, hogy olyan nők legyünk, akit a férfiak próbálnak lenyűgozni sok idő és pénz van.

2022. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

"A legtöbbünk folyton diétázik, sminkel, rengeteg pénzt költünk szépészeti cuccokra, kozmetikumokra, fodrádzra, aerrobic, jóga, akármi..."


1, ezeket nem kérik a férfiak, nem elvárások


2, nem pasikért teszed, hanem a nőtársaiddal versenyzel


Sosem lesz változás, mert nem így van bekötve az ember, a természet. Ilyenek vagyunk, így alakultunk ki. Olyan mintha a leopárdokat növényevőkké akarnád változtatni.


Hogy értsük miről van szó a gyengék kedvéért: nem azt jelenti hogy nő nem kezdeményezhet, hanem hogy a férfi génekben van benne a vadászösztön, a hódítási vágy. A női génekben pedig az, hogy figyelmet kapjon, szerezzen.

2022. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Szooooooval szépészet? Ismerős ez?:


https://www.youtube.com/watch?v=KG1lLj3064E



Erre buktok fiúk? :)

2022. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2022. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. Először is ezt nem a férfiak igénylik, hanem a nők viszik ezt túlzásba.


Másodszor a férfiakról is elvárás hogy alapvetően jól nézzenek ki.

Legyenek sportosak, de legalábbis ne legyenek telesz@rt búvárruha kinézetük.


És harmadszor ez nem válasz arra hogy a nők miért úgy kezelik a párkeresést hogy az a férfi feladata, nekik meg csak válogatni kell.


Vagy hogy értsd máskép ha őszes férfiak megtenné alapelvárásnak hogy nem csak mi hanem a nők is keressék és próbálkozzanak a kapcsolat kialakításában. Akkor az lenne hogy kihalnánk kb, mert az nem kommunikáció hogy a -szép vagyok, nyűgözz le és várják a csodát.

2022. febr. 19. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Érdeklődnek. Csak nem mindenkinél és nem rohannak le minden farkat egy dugás reményében.
2022. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Sose fogom megérteni, hogy mi értelme az állandó általánosításnak.

A barátommal például kifejezetten kölcsönös volt a "lenyűgözés" és nőként én is kivettem a részemet belőle. Magamból, a nővéreimből és a barátnőimből kiindulva érdeklődünk és nyitunk a férfiak felé, csak éppen megválogatjuk, hogy pontosan kik felé. Nem fogunk minden férfi után füttyögni és nem fogunk kétségbeesetten randiért könyörögni az első kicsit is normális férfitől. Ennél magasabban van azért mérce (mondjuk szerintem a normális férfiaknál is).

2022. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem a nők sírnak itt reggeltől estig. Nekik nagyrészt van párjuk (ahogy a férfiaknak is). Ismerkednek egymással az emberek és összejönnek, csak valamiért nem veled.
2022. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
dehogynem sirnak :D
2022. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Egy számomra érdekes, értékesnek tűnő, külsőre-belsőre vonzó férfiért mindig is hajlandó voltam tenni. Szerintem elég sok nő így van vele, legalábbis a nőismerőseim mind így tett.

Ha valaki nem kelti fel semmivel az érdeklődésemet, akkor miért mozdítanám érte a kisujjamat is? Ha egy ilyen ember akar engem, akkor igenis keltse fel a figyelmemet, hogy érdekeljen, és én is akarjak tenni érte.

2022. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!