Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan, hogyan legyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, hogyan legyen egy nőnek önbizalma, hogy érdeklődjenek utána a férfiak, ha egyébként nem kap pozitív visszajelzést?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyű hajtogatni, hogy szeretnie kell magát, meg hasonlókat, de így mire lehet ezt alapozni? A semmire mégis miért hinné el bárki is, hogy ugyanannyit ér a másik nem szemében, mint azok, akik után folyamatosan futnak? Komolyan kérdezem.
2016. szept. 4. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanezt kérdeztem fordítva is évek óta,de nincs rá értelmes válasz. Csak annyi,hogy nem ettől kellene függnie az önbizalmadnak,meg blablabla...

De attól,hogy én a sportban vagy munkában határozott vagyok,és abban van önbizalmam,attól még a nőkkel szembeni nem fog megnőni cseppet sem,mivel ugyanúgy emlékezni fogok rá hányszor aláztak a porba,és nevettek ki ok nélkül...

25/F

2016. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akiknek tetszel, ok is onbizalomhianyban szenvednek. Sokan nem mernek kezdemenyezni, en sem nagyon. Ne keveredj bele egy negativ spiralba, mert a kisugarzas marha fontos.
2016. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam. Sokkal könnyebb lenne,ha kapnánk visszajelzést, komolyan, ha bármilyet is.Még egy rossz is jobb lenne a semminél.Tudom elcsépelt, de próbáld elfogadni magad, legyél egy normál szinten magaddal(ne nullán) és akkor utána márcsak feljebb mehet az önbizalmad.Lejjebb ne engedd semmiképp se!
2016. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

és te mit teszel azért, hogy pozitív visszajelzéseket kapj?

mosolyogsz, süt rólad a boldogság, csinosan öltözködsz?

2016. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
46%
Ugyanazt kell tennie, amit az ellenkező nemnek. Keresnie kell a pozitívumokat az életében, elhessegetni azt, ami negatívan érinti, indokolatlanul, nem belemenni értelmetlen energiapocsékoló ciklusokba, önsajnáltatásba. Ma mintha már beszélgettünk volna, nemde?
2016. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Nézz ki jól. Egy nőnek millió eszköze van a tuningolásra,fodrász, sminkes ,jó ruhák stb.
2016. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

", hogy szeretnie kell magát, meg hasonlókat, de így mire lehet ezt alapozni"


önmagára.. ezért nevezik ÖNbizalomnak, mert nem a mástól ered..

2016. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

"mire lehet ezt alapozni? A semmire mégis miért hinné el..."


Ezek szerinte TE semmire nem tudsz alapozni; találj ki valamit, amire mégis! Hihetetlen, milyen emberek vannak!


Egy exem azért vonzódott hozzám, mert volt un. belső erőm, ami neki nem volt. De hogy' lehet, hogy vannak emberek, akiknek tényleg nincs önbizalmuk?!: ezt hogyan tudták elérni?! Tapasztalom, látom, hogy vannak önbizalom nélküli, azt maximum tettetni megtanuló emberek, és én meg őket nem értem. :))

2016. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

@8

Nekem kb. addig volt önbizalmam, amíg rá nem jöttem, hogy ilyen ocsmány fejjel nem fogok tudni barátnőt szerezni. Ehhez az kellett, hogy csomószor beszóljanak és kiröhögjenek az utcán, de még itthon is (bár itthon a testem miatt, mivel nagyobb mellem van, mint egy nőnek, valszeg betegség miatt). A munkahelyemen rabszolga vagyok, a hobbimban meg a szerencsefaktor az úr, tehát nem feltétlen lesz sikerélményem benne mindig. Így honnan szerezzek önbizalmat? Csoda, hogy 23 évesen is szűz vagyok?


Dettó ugyanazt a kérdést akartam különben feltenni a napokban, mint a kérdező, csak értelemszerűen férfiként. Viszont ahogy elnézem, értelmes, lényegre törő válasz még nem jött, csak a sablonos blabla a kisugárzással meg a pozitív hozzáállással. Komolyan mondom, mintha Soma Mamagésát vagy Oravecz Nórát olvasnék... Ja nem, néha elhangzik az örök klasszikus "menj sportolni" is, azt még eddig nem láttam itt. :)

2016. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Noren1989 ***** válasza:

#9es: mit vársz: szabasd át az arcod, vagy keress sok pénzt, járj bömössel?


Ne nevettesd már ki magadat. Az, hogy nem láttok kiutat, sajnálatos módon csak a korlátolt gondolkodásnak köszönhető.

2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!