Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már úgy hogy feladját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy feladjátok vagy legalábbis szüneteltetitek a társkeresést pedig már elmúltatok 30, de bármit fejlesztettetek magatokon nem sikerült sikereket elérnetek a nektek tetsző nőknél?

Figyelt kérdés
Én már 35 is elmúltam de úgy döntöttem inkább szüneteltetem a dolgot, mert ha erőltetem csak olyan nőket vonzok be akik nem az eseteim és ugyancsak elkeseredetten próbálnak társat találni.
2022. febr. 21. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Nőként leírom őszintén neked.

Az a baj sok nő nem fogja neked bevallani, de a pénzt nézik, ismerkedéskor.Én is azt nézem.De én nem is tagadom.ha látom hogy költ rám a pasi, már első randin táska vagy cipő,lesz belőle szex is.Ha tartósan képzeli el, hogy tud rám költeni össze is költözök vele.

Már volt több többéves kapcsim, hidd el nagyon de nagyon sok ezt csinálja, max ha kedves vagy élőben nem mondja a szemedbe.

26L

2022. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Van egzisztenciám. Saját lakás, autó, magyar átlaghoz képest jónak mondható fizetés, de ne is haragudj nekem ez a pénzre hajtó mentalitás visszataszító. Egyáltalán nem olyan "fajta" nőket keresek mint te, hanem aki a stílusom és a személyiségem miatt van velem.
2022. febr. 21. 19:58
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Többször is szüneteltettem. De még a szünet alatt is sikerült 2-szer viszonzatlanul ugyanabba a férfiba beleszeretnem, aki amúgy nem is az esetem. :-))))
2022. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
1# Ahhoz jól is kell kinézni. Tudom, szívem, lenne nő, aki a pénzemre menne, viszont akkor én meg a testedre mennék, és csak is akkor, ha az kifogástalan állapotban van. Nem veszek egy agyonhasznalt Suzukit, ha egyszer Lamborghinire is telik, bogaram.
2022. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Az első válaszoló tuti hogy pasi :D
2022. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Anyiban van max ogaza 1eskének, hogy egy nő reszéről erthető, ha számára ez is fontos! Viszont az, hogy csak azért együtt legyek egy pasival, mert jól keres.....haaat, én nem tudnam megjatszani, hogy tetszik, mikozben nem! Mik az elvarasaid amugy?
2022. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

Dettó pedig N/29 vagyok..

Bele fáradtam. Igénytelenen, nem az eseteim mellesleg titeket férfiakat se kell felteni mert azért jócskán a penzre ti is tudtok menni!

2022. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Annyi az elvárásom hogy legyen munkája, fiatalabb vagy egyidős legyen velem, ne legyen még gyereke, illetve magára igényes legyen ami alatt az értem hogy ne legyen elhízva. Tudom ezt sokan megindokolják hogy genetika, nincs idő edzésre stb, de ha én meg tudom tenni hogy rendszeresen sportolok és figyelek magamra akkor talán ezt elvárhatom a másiktól is. Illetve ne kifogásolja a hobbijaim, fogadjon el úgy ahogy vagyok, ne próbálja leépíteni a baráti köröm.
2022. febr. 21. 20:21
 9/25 Noren1989 ***** válasza:
94%

Na ja. Hàt, úgy 3éve eltörtem kicsit, aztàn úgy vagyok vele, hagyjanak lógva. Persze azért beszélgetek, pàr nőci màr volt nàlam pàr napos làtogatàson, de ennyiben kimerül a dolog.


Van pàr sajàt célom, amibe amúgysem fér bele egy pàrkapcsolat, illetve a ràfordítandó idő.

2022. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Te magad is leirod, hogy boven van nod, csak nem az eseteid. Szerinted bekunk noknek hany pasi az esetunk. Szinte mindig olyanba szetetunk akinek nem kellunk, max szexre.
2022. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!