Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért mondják itt az inceleknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondják itt az inceleknek hogy azért nincs nőjük mert a topmodellekre hajtanak?

Figyelt kérdés
nem kellettem soha egy nőnek se,most rámirt egy félig értelmi fogyatékos nő,adtam esélyt a dolognak,elmentem a találkára de nem volt ott,utána viccből irta hogy este is találkozhatunk.Szóval én próbálom megtalálni az emberekbe az értéket,de szó szerint minden nő vagy le..ar vagy ki..ik velem
2022. febr. 28. 20:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
72%
A szintjükön felüli nőre hajtanak!
2022. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
akkor ő akiről írtam a szintemen felül volt?
2022. febr. 28. 20:40
 3/52 anonim ***** válasza:
97%
nem tudunk rólad semmit!
2022. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Noren1989 ***** válasza:
48%

Valamivel vigasztalni kell őket, ha nem jön össze a dolog.


De emiatt van a chad, mint ősellenség figura kitalàlva.


Màr làtom is magam előtt a jelenetet a Baby Driverből, ahogy Jamie Foxx incelszerepben ezt mantràzza:


"Elvették asszonyainkat...

Elvették munkahelyeinket...

Ahelyett, hogy visszavennénk őket, jövünk pityeregni naphosszat a gyk-ra"


És mindezt Kàlid Artúr hangjàn 😉

2022. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
noren,mért gúnyolódsz?
2022. febr. 28. 21:00
 6/52 Noren1989 ***** válasza:
70%
Mert az önsajnàlat mocsara olyan kellemes, meleg...és tàmogató közeget nyújt az incifinciknek 😉😏
2022. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
szóval,azért meg se nézik a profilom társkeresőn mert tudják hogy sajnáltatom magam szabadidőmbe?
2022. febr. 28. 21:07
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
A társkeresők felszínesebbek mindennél!
2022. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
74%

ehh, istenem...


Tisztázzunk néhány dolgot:

- Ez egy verseny. Ha tetszik, ha nem, a férfiaknak versenyezniük kell egymással a nök figyelméért.

- Nem egyenlö esélyekkel indulunk ezen a versenyen. Vannak akik a genetikájuk miatt indulnak jobb/rosszabb helyzetböl, vannak akik a szociális hátterük miatt.


Lehet, hogy az állcsontodat nem tudod átszabni, de van egy csomó dolog, amit megtehetsz.

Rendberakhatod a külsödet:

- elmész a fogorvoshoz és rendberakatod a fogsorodat

- lecseréled a ruhatáradat

- elmész fodrászhoz és rendberakatod a hajadat

- elkezdesz tornázni, hogy legyen rajtad valami izom


Rendberakhatod a belsödet is:

- elmész pszichológushoz és szépen feldolgozod a gyerekkori traumáidat

- tisztázod a viszonyodat a nökhöz

- rákeresel az interneten, hogy hogyan kell viselkedni a nökkel

- kideríted, hogy mitöl lesz valakinek önbizalma, mitöl lesz karizmatikus, humoros, majd elsajátítod ezeket a készségeket.


Ha ezekkel megvagy, garantálom, hogy nem lesz probléma, hogy rövidebb az állcsontod, mint szeretnéd.


Persze ez munka... sok munka. És igen, vannak, akiknek ez alapból megvan és nem kellett sokat tenniük érte... De te nem vagy ilyen szerencsés... neked meg kell dolgoznod érte.


Harcolni fogsz? Vagy inkább elpusztulsz, mint egy kutya.

2022. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
96%
szerintem valami kamu profilt fogtál ki :D
2022. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!