Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb 8 éve vagyok fent netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 8 éve vagyok fent netes társkeresőkön, eredmény:0 nem topmodellekre írok rá, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 18:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nincs buval bacott fejem a képeken,és nem korpás rajta a hajam se :D
2018. máj. 4. 18:33
 2/11 A kérdező kommentje:
már egyszer felraktam ezt a kérdést,de akkor nem tudtam válaszolni a válaszokra :D most igen
2018. máj. 4. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Béna vagy.
2018. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

A hiba azzal van, hogy bevetted a lányok "jaj, nincs egyetlen férfi sem aki érdeklődik, ezért inkább társkeresőn próbálkozom" baromságait.

Társkeresőn meg egyébként is főleg egzotikus utakon készült, mainstream (saját) sportkocsi előtt pózoló vagy sportos testtel félmeztelenül feszítő férfiként lesz sikered. Tudod, akkor jönnek elő a fontos bennső tulajdonságaid amik nagyon sokat nyomnak latba a nőknél.

2018. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a nők kapnak 500 levelet,valószínűleg kiválasszák a legjobbat,ez egy verseny?
2018. máj. 4. 18:36
 6/11 A kérdező kommentje:
élőbe még nehezebb,nyilván ott is rengetegen próbálkoznak a nőknél,plusz azért pár előnyösebb képet könnyebb készíteni pár perc erejéig
2018. máj. 4. 18:38
 7/11 A kérdező kommentje:
na,megnéztem milyen férfiak vannak társkeresőn,tükörbe pózolás félmeztelen,kocka hassal,vagy belőtt páwa haj,25 évesen.....
2018. máj. 4. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Kamu
2018. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én cikinek tartom a társkeresõt, csodálom, ha valakinek van kedve annyit rajta lógni.

Honnan tudod, hogy minden csaj aktív ott, aki valamikor regisztrált rá?

2018. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyanítom, hogy egyikre sem áldoztál eddig egy centet sem. Ezek úgy vannak megcsinálva, hogy ne nagyon boldoguljon, aki nem fizet.
2018. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!