Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én azt értem sok gyk-ssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azt értem sok gyk-ssal ellentétben hogy aki nem jóképű, sőt. Az ne topmodelleknél próbálkozzon, de mivan ha a saját 'szintem'-en lévő nőknek se jövök be?

Figyelt kérdés
ennek mi lehet az oka?a társadalom szerint csúnya nők is a szőke herceget várják?
2019. máj. 28. 11:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%

Fejleszd magad fel,hogy kelendő legyèl.

Kondi,karrier,pszichològiai ismeretek,ruhatàr,kommunikàció.

Ezeket.

2019. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%

Igen.


SOK nő, inkább éli le az életét egyedül vagy a 8 macskájával, ha nem jön a Rájengoszling.

2019. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
kondi karrier?minek?nem a sportos karrierista nőknél próbálkoztam,de nekik se kellettem
2019. máj. 28. 11:20
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
Csóró vagyok, a csóró beosztott nők is átnéznek rajtam vagy pedig kiröhögnek... Igen, a pénztáros csajok is levegőnek néznek!
2019. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%

Pont azèrt mert nagy a kinàlat a piacon,ès villantanod kell ki kell emelkedj szèpen.

Minden valamire valò nő tud vàlogatni mert lazàn kapnak sikeres,kigyùrt fèrfit is.

Erre mondtam,lehetősègeid egyből lennènek.

2019. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor még csúnyább nőknél kell próbálkozni. Mindennél van lejjebb, nézelődni kell....
2019. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Az a te szinted, akiknek bejössz:) És ez nem kívánságműsor, ez a piac törvénye... Ha nem jössz be a te szinteden levő nőknek, akkor egyszerűen rosszul mérted fel a szintedet:)
2019. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Én ismerek "csúnya" ffiakat akikben mégis meg tud fogni vmi meg forditva: elvileg jól néz ki nekem viszont sose kéne.
2019. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem fogjátok fel az agyatokkal,hogy felszínes világ van. Bárki bármit mondd.
2019. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
40%

Most nem akarok megbántani senkit, de MINDENKI csak egy termék, bizonyos paraméterekkel. A világ meg nem több mint egy piac.


A sok terméknek van szeme, bizonyos értelmi szintje, majd elkezd mozogni a piacon. A csavar az a dologban, hogy ő nem vásárló, hanem csak egy termék a polcon, de vásárlói tudattal mazsolázgat. Hát persze, kinek ne tetszene a szép árú a polcon? A felértékelt terméknek meglesz a döntési joga, hogy melyik másik termékkel lép interakcióba.


Te mint olcsó portéka a polc alján, nehezen tudod beárazni magad, mert háááát... Sokan csak a csomagoláson tudnak valamit igazítani, de ebben a fogyasztói világban sok esetben nincs is másra szükség, csak arra, hogy úgy nézzen ki, mintha...


Amúgy sok sikert!

2019. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!