Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a baj, hogy csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, hogy csak szexet akarnak. Erre mikor jöttök rá?

Figyelt kérdés

A nők egy nagy része arra panaszkodik, hogy nem talál normális férfit, mert a többség komolytalan, csak szexet akar. Különösképpen az online társkeresők között mondják ezt.


A kérdésem: Ezt hogyan tapasztaljátok meg? Már első benyomásra sikerül levonni a következtetés? Beszélgetés során jöttök rá? Vagy eljuttok egészen szexig, és csak utána derül ki, hogy lelép?



2022. márc. 5. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Vagyis ezek a nok a szintjuk fole valasztanak.



37F incel

2022. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Én, amikor még a randizós korszakomat éltem, nem éltem át ilyesmit, valszeg olyan szűrők alapján rostáltam a férfiakat, hogy kihullottak az ilyenek.


Az mondjuk tény, hogy én nem nagyon futottam egy pasi után sem. Arra figyeltem, hogy például egyenlő arányban keressük egymást, de ha valaki nem volt hajlandó beleállni az udvarlásba, az felejtős volt. Belegondolva valószínűleg ez volt az az elvárás, ami miatt nem botlottam olyan fickókba, akiknek csak szexre kellettem volna.

2022. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

levelezésben 1 órát se bír ki hogy ne terelje a szexre a témát. Randi végén erőlteti a csókot, úgy szervezi a dolgot hogy fel tudjon hívni magához.


Simán leszűrhető.

2022. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
3: Ezeket hogyan lehet egyensúlyban tartani? Sokszor pont az ellenkezője miatt dobbantanak a csajok. "Jajj, harmadik randi és még nem csókolt meg, felejtős" és hasonlók.
2022. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: Érezni kell. Közeledik-e hozzád csaj? FLörtöl-e? Ezernyi apróság van, amiből látni, hogy még korai vagy itt az ideje.

Tudod, a csók nem olyan, hogy hirtelen lesmárolod a nagy semmiből.

2022. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
A nők is azt akarnak különben nem lennének fenn társkeresőn és nem járnának randikra.
2022. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

#4 megfelelő nőt kell keresni.


Párommal a 3. hónapban volt meg az első csók. Addig meg találkoztunk vagy 15x rendszeresen, hanem többször. Mégse adta fel, mégse siettetett, és éreztem is rajta, hogy nem csak 1 leszek neki a sokból.


Többen is udvaroltak, miközben ő is a képbe került. Ő volt az, akivel úgy tudtam beszélgetni mintha már 20 éve ismerném és a szex témát még csak célzásnak se hozta fel a beszélgetések alatt.

2022. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Általában elmondják előre.
2022. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

4: Úgy, hogy legyenek érintések, de ne az intim területeken. :)

Arc, haj, kéz hát, váll... És ne a testére koncentrálj, nem azon dől el a párválasztás. Komolyan, ha minden 6. lány tetszik, akkor mit számít, hogy tetszik külsőre? Ha már tetszik, akkor belső alapján szűrjél tovább, mert nem lesz társkapcsolatod sose, ha megállsz a külsőnél, olyanból, aki külsőre megfelel ugye sok van.

2022. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Uh te jó ég. Elég kétségbeesettek lehetnek a férfiak, ha képesek erre 3 hónapon keresztül.
2022. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!