Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a mai srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a mai srácok csak szexet?

Figyelt kérdés

Manapság azt vettem észre hogy mindenki ajtóstol ront a házba és mar rögtön azzal kezdik az egészet hogy akkor "legyen csak szex" vagy a másik kedvencem "legyen szexkapcsolat aztan lesz valami vagy nem".

Nem tudom a többi lanynak milyen tapasztalatai vannak?

Személy szerint nekem mar nagyon kezd elmenni az önbizalmam amiatt hogy sracok csak a lyukat látják és a remény hogy fogok találni egy normális párt valaha is. Tényleg minden srác csak szexelni akar?

20/l



2021. febr. 21. 22:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Azért ne általánosíts!!!
2021. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Mert csak a mai srácok akarnak csak szexet? A régiek is akartak ám..
2021. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%

Én nem vagyok olyan.

Nem tudom mennyire gondolok jóra, de szerintem azért, mert ezt élvezik a fiúk, vagyis nem ismerek sok férfit, aki jobban szeret recskázni, mint dugni. Ez az egyik, a másik, mivel te nő vagy, ezért nem lehet péniszed, ezért nem tudjátok át érezni azt, amit mi férfiak érzünk.

Ez így van nálunk is, mivel nekünk nincs vaginánk, ezért nem tudhatjuk milyen is pontosan.

Egyszóval, élvezzük.

De biztos van olyan lány is az életükben, akik nem csak a szexre kell.

2021. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Igen, én is ezt tapasztalom. 28/N
2021. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarnak a mai lányok 180+ centis, diplomás srácot?
2021. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Csak azért mert nagyrészük valóban ilyen még nem jelenti azt hogy az összes olyan. Nem olyan nagy tragédia sokáig szinglinek lenni nem? Majd találsz egy normálisat egy nap.
2021. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Az én kedvencem, amikor sok csaj az ismerkedéskor néhány üzenetváltás után eltűnik. Egyszer az a baj nekik, hogy túl komoly (=unalmas) vagyok, máskor pedig az, hogyha túl sokat viccelődök, akkor biztos komolytalan vagyok (=csak szexet akarok). Milyen kbszottak már, hogy esélyt sem adnak a normális ismerkedésre. Így nem tudom sajnálni a nőket, hogy a legtöbben pár üzenetváltás után megszakítják az ismerkedést a normális férfiakkal is.
2021. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Mert a mai lányok ezt igénylik. Nézd meg mi van tinderen, meg instán. Bikinis képek, seggel pózolás, de egy sor nincs arról, hogy ki mi ő, ha van is, olyan semmi. Cigi, kutya, kávé. Szexualitásra is kiterjednek ezek a kulcsszavak.
2021. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
Előbb ilyen-olyan randi, amolyan felzétel, egyéb kitétel, aztán ha elveszel feleségül, akkor leszek talán a barátnőd és esetleg dugunk. Ez a másik oldalon a megfelelője. Olyan kapcsolatba mész bele amilyenbe akarsz, de ennek a tisztázása alól nem bújhatsz ki.
2021. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Csak a nagypofájú nagyképű nőcsàbász pasik vannak felszínen csak azokat látod.

Aki normális kapcsolatot akar az csendes szerény, nem jàtsza az agyàt, háttérben van.

Na ezeket kell keresni és nem az alfàkat.

2021. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!