Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonnak egyesek párhuzamo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonnak egyesek párhuzamot a tinder és a valóság között?

Figyelt kérdés

Az oldalon már láttam néhányszor, hogy ilyen tinder tesztekkel próbálják magyarázni a társkeresési sikertelenségüket, és azt is hogy milyen pasikért vannak oda a nők...


Mit gondoltok? Valóban vonható párhuzam a tinder és a való élet között, vagy nem?



2022. márc. 6. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A valóság egy szelete a Tinder, de nem a teljes valóság.
2022. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert képtelenek megbírkózni azzal, hogy tévedhetnek.

Ezért megy itt akár 6-7 oldalas vita egy-egy incel kérdés alatt, mert az incelek egy része akkor is képtelen engedni az igazából, ha a vitatkozó fél próbál több szempontból és akár nem elfogultan kommmentelni.


Az megint más kérdés, hogy miért pont egy szextárskereső oldalon próbálnak "komoly kapcsolatot" keresni.

2022. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó felmérés szerint a párkapcsolatok körülbelül 40%-a kezdődik online.
2022. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A tinderen is valós emberek vannak, miért ne lehetne párhuzamot vonni?
2022. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

4-es:

Talán mert a Tinderezők 90%-a nem komoly kapcsolatot akar, hanem szexpartnert.

Az inceleknek pedig 90%-a azért hisztizik, hogy komoly kapcsolatot akar és ők a jófiúk, akik csak azt látják, hogy bunkó nagymenőknek van "csaja", míg ők, a nice-guy-ok szenvednek. Persze, megint más kérdés, hogy ácsingóznak a szeretetre, de mégis sok szempontból a szexet tartják fontosabbnak.

2022. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
A tinder alapvető problémája inkább az, hogy 1 nőre jut 50 férfi.
2022. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os:

És szerinted ez miért van?

Mert amúgy ez nem a tinder problémája, hanem a férfiaké.


Azon férfiaké, akik normálisak persze. De hidd el, lenne ott 10 nő is 50 férfira, ha nem lenne sok barom aki elijeszti. Én egy kultúráltabb társkeresőn voltam fenn, de még ott is voltak zaklatók és dickpicesek. El tudom képzelni, hogy mi lehet egy tinder kaliberű helyen.

2022. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!