Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most valóság vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valóság vagy egy párhuzamos világba kerültem?

Figyelt kérdés
Ma is láttam egy tök jó csajt, egy alig 50kilós kis nyomi gyerekkel. A csaj szép formás volt és tuti megvolt 60kiló is meg talán egy fél fejjle még magasabb is volt a srácnál, aki amúgy sem volt valami magas gyerek, jó, ha 165-170cm lehetett max. De az a fura, hogy nem ez az első ilyen furcsa pár mostanság, nem értem mi van most, hogyan tudják az ilyen kis nyomingerek felszedni ezeket a jó nőket, ha minden csaj itt is látta, hogy azt írta már ilyen kérdéseknél, hogy nála esélytelenek az alacsony fiúk meg ő nem tud vonzódni ezekhez. Én is ilyen kis nyomi vagyok egyébként és én is azt tapasztalom, hogy nem vagyok vonzó a lányok számára, ezért is rejtély ezek a nyomik hogy tudtak összejönni ilyen nem is csúnya, hanem szép, vonzó, formás csajokkal? Valaki magyarázza már el, mert nem értem.
2013. márc. 6. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
íme a példa arra, hogy az alacsony nyomingereknek is lehet átlagos, vagy átlagon felüli barátnője. valószínű, hogy a srác tud valamit, többet tud adni a nőnek, mint a többi ,,ki ha én nem`` nagymenő
2013. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Én még ilyet nem nagyon láttam. Szóval én sem tudom!
2013. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a párhuzamos világ

ahol te voltál, az volt az igazi világ

2013. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Vagy csak nagy a farka.
2013. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Vagy van pénze is.
2013. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a srácban a csajt megfogta valami, ki tudja

ez benne a jó nem vagyunk egyformák, így könnyebben veszel észre különböző egyéneket N

2013. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is azt szoktam mondani,hogy lehet,hogy térdig ér neki :)

Amúgy biztos belsőre jobb.

2013. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aha. Olyan hogy ízlés? Stim?

Lehet, hogy amin neked megakad a szemed, az másnak tetszik.

Amúgy is szerintem attól még, hogy elmész mellettük az utcán, nem ismered meg őket, és az okaikat sem, hogy miért vannak együtt.

2013. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A hiba valószínűleg benned van. Nem értem, miért nyomizod azt, aki alacsony. Na mindegy.
2013. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem nyomatnád ezt a dögunalmas ,,alacsony és vékony,nyomi fiú vagyok,a kutyának nem kellek,sajnáljatok!" dumát,és kicsit változtatnál a hozzáállásodon meg a világszemléleteden,Neked is akadna párod.Talán akiket láttál,azok rinyálás helyett cselekedtek.
2013. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!