Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este sokkoltam a szüleim, pedig csak őszinte voltam velük. Szerintetek nem kellett volna? Vagy jogos a csalódottságuk?

Figyelt kérdés

Budapesten élek és havonta egyszer meglátogatom a vidéken élő szüleim. Így történt ez most is, csak sikerült "hangulatossá" tennem a hétvégét.


Előhozakodtak a barátnő, feleség, család és gyermekvállalással. Már egy ideje voltak erre utaló célzások, de ezúttal konkrétan kérdőre vontak, hogy mégis mikor kezdek el a jövőmmel foglalkozni.


Szó szót követett és kifakadtam. Megmondtam nekik, hogy soha. Letettem erről és elengedtem a párválasztást. Az elképedésből fakadó miértek hallatán közöltem velük, hogy azért mert egy csődtömeg vagyok.


Nem kellek a nőknek. Nem vagyok férfias. Nettó 350 ezres fizetéssel mire fel akarjak gyereket. A szüleim amúgy sem tudnának anyagiak dolgában segíteni. Nem is várom el tőlük. Magyarán kipakoltam, hogy egy toxikus, szerencsétlen, magamba fordult balfék vagyok. Nem haragszom én a nőkre vagy a világra. Nőként én sem választanám magam társként. Inkább tudatosan megkímélem magam a fölösleges köröktől és csalódásoktól.


Apa néma csendben maradt. Anya könnyekben tört ki. Porig rombolhattam bennük egy világot? Másnak hittek? Tényleg önző vagyok amiért ismerem magam és őszintén megvallottam, hogy mit érzek és gondolok? 30/f



2022. márc. 6. 20:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
4%
Igazad van, hogy elmondtad, nekik nincs igazuk, hogy nem értik, hogy manapság egy átlagos, viszonylag keveset kereső férfi egyszerűen nem kell a nőknek. Elnézve a nők elvárásait, kb nettó havi egy millió kellene ahhoz, hogy egy átlag pasinak barátnője legyen, vagy esélye legyen rá.
2022. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

Legalább őszintén kifejezted az érzéseidet.


Engem is idegesít, ha a párkeresésről, családalapításról kérdeznek,viszont mivel a távolabbi rokonok szoktak inkább, elengedem.

2022. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
#1 Ez egy krva nagy baromság, amivel hergelitek magatokat és egymást. Legalább szegény kérdezőt hagyd békén ezzel, bár ő is ezt fújja.
2022. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
73%

Jogos a csalódottságuk!

Nem tudom hogy nézel ki, de nem adhatod fel.

Azt se tudjuk milyen nőkre vadászol.

2022. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
66%
Engem meg az zavar, hogy a pasik szerint a kevés keresetük miatt nem kell a nőknek. Én sosem néztem eddig sem, hogy ki mennyit keres, és eztán sem tenném. Inkább arra kéne a nőknek törekedni, hogy a seggükön kívül mast is tegyenek a kapcsolatba. Az egyenjogúság jegyében meg lehet teremteni nekik is az egzisztenciát. Kölykösödni, sem pedig a nőnek gyesre menni nem muszáj.
2022. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
15%
3-as válaszoló, sajnos a tapasztalataimról beszélek, egy abszolút kedves, szerény nőismerősöm is őszintén megmondta nekem, hogy túl keveset keresek ahhoz, hogy barátnőm legyen. Pedig kedves nőről van szó.
2022. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%

4.vagyok

Nem egy rinyagépet neveltek!

Ezért engem apám biztos képen vágott volna.

https://www.youtube.com/watch?v=sUbXdolVEZo

2022. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem azt mondom, hogy nincs ilyen nő, de kategorikusan kijelenteni, hogy nettó egy millió alatt nem lehet csajod, az hazugság. 3-as voltam.
2022. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez inkább baromi gáz volt. Az ilyenekről ránézésre vagy 2 perc beszélgetés után tudni, miért nem kellenek senkinek.
2022. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
97%
Nettó 350 kevésnek számít?
2022. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!