Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egész este beszélgettünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész este beszélgettünk, és csókolóztunk is, miért nem keres?

Figyelt kérdés

Szombaton lent voltam a barátnőkkel egy kocsmában, ahol egy másik társaság szülinapi bulit tartott. Volt egy srác, akivel úgy kezdtünk szóba elegyedni, hogy mindkettőnknek ugyanabban a témában (film) volt tetoválása. Végül egész este beszélgettünk, kiderült, hogy gyakorlatilag filmekben, zenékben, hobbikban teljesen azonosak vagyunk, a végén már együtt jártunk ki cigizni stb. Este végén csókolóztunk, itt már kicsit homályosak az emlékképek, de végül külön mentünk haza valamiért.


A társaságából ismertem egy lányt, vele beszéltem utána facebookon és mondta, hogy ő ismeri a srácot 5 éve kb, és még sosem látta barátnővel, meg ilyen kis megszerezhetetlen/félős típus, ne vegyem magamra.


Mégis nem értem, hogyha amúgy passzolunk korban, ízlésben, tök jól elvoltunk és láthatólag vonzalom is volt, akkor miért nem keres? Nincs nehéz dolga, van közös ismerősünk... én már megtaláltam a profilját fb-on, de nagyon cikinek érezném ha én keresném fel, minden kapcsolatomban én voltam a kezdeményezőbb/dominánsabb típus és kicsit unom már, szeretném, ha egyszer végre engem szednének fel.


23L


2022. febr. 17. 10:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
:D Nagyon gáz vagy...43F voltam.Az ilyen nőket bottal sem piszkálnám.Jóhogy nem másztál rá pár óra beszélgetés után...
2022. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1 a korodat sejtettem anélkül is hogy leírod, magyarázd már el nekem, hogy manapság a tinder meg a badoo meg a fb társkereső korában mikor az emberek hetente is váltogathajták a szexpartnereiket, miért is gáz, hogy 23 évesen, szingliként pár óra után csókolóztam valakivel? nem házasságot kerestem nyilván én sem, csak folytatnám ott, ahol abbahagytuk.


#2 egyik sem opció, az utóbbi azért nem, mert tök józanul kezdtünk el összegabalyodni, itt nem 2-3 órás estéről van szó, kb 7-8 órát voltunk lent a helyen összesen

2022. febr. 17. 11:04
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem az előző két válaszoló rosszindulatát.

Szerintem az van, amit a közös ismerős mondott: félős, nem mer kezdeményezni. Esetleg látens meleg.

2022. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
3-ra válaszolok.1-es voltam ugye.Már most duzzogsz.Az én "fiatalkoromban" is voltak már ugyan ilyen internetes oldalak,és ugyanez ment akkor is,mint most kábé.A lényeg,h. az illetékesre írj rá,ne gyakorin kérdezgess idegeneket.Szerintem undorító dolog pár óra után smárolni a másikkal.De a kérdésedből is az jön le,hogy te voltál mindig is a kezdeményezőbb...Az ilyen nők inkább riasztják a pasikat,hidd el...Szerintem tök nem normális dolog.
2022. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

Ha visszafogottabb típus, akkor valószínűleg utólag végiggondolta a dolgokat és úgy döntött, inkább nem kezd olyannal, aki pár óra ismeretség után már ennyire nyomul, mint te. Lehet, hogy továbbgondolta a dolgot és arra jutott, hogy valószínűleg mindenkivel ennyire hamar összemelegedsz és ő nem igazán erre vágyna.


Tippelgetni lehet, de hogy mit gondol, azt csak ő tudhatja.


Ui.: Ne általánosíts, a társkeresőket sem arra használja mindenki, hogy egy éjszakára dugópartnert keressen, én a Badoon ismertem meg a párom 6 évvel ezelőtt és azóta is együtt vagyunk 😉

2022. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nem tudja, hogy van közös ismerősötök és nem tudja hogyan keressen meg. Vagy zavarban van. Azért nem visz el az erkölcsrendészet, ha nőként ráírsz facebookon. Talán tart már ott a világ, hogy az keresse a másikat, aki szeretne tovább ismerkedni.
2022. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6-os.A kérdező azt szeretné ha végre őt szedné fel valaki.Ehelyett te is arra buzdítod,hogy ismét ő kezdeményezzen...Szerint em a férfinak illene...1-es és 4-es voltam ismét.
2022. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mert alszik baszdmeg
2022. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
De egy ribi vagy! Jó hogy nem szoptad le ott azonnal.
2022. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz a rosszindulatú bunkókkal. Fiatal vagy, nem kell minden buliban ezt csinálni, de élj csak nyugodtan. Nem is értem hol éltek ezek az emberek, valami kolostorban?

De a lényeg, hogy pár óra beszélgetés után nem ismered. Az is lehet, hogy nem is emlékszik rád, az is lehet, hogy fél, vagy lehet, hogy minden este ilyrt csinál. Nem tudni, de szerintem nyugodtan kezdeményezz nála. Mert úgy tűnik, ha te nem fogsz, akkor ő sem.

2022. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!