Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzó lehetek egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó lehetek egyáltalán bármilyen nő számára, ha lényegében ki sem mozdulok otthonról?

Figyelt kérdés

Kirárólag az irodai munkavégzés és vásárlás céljából hagyom el a lakást. Azt leszámítva csak otthon töltöm az időmet. Könyveket olvasok és filmeket nézek.


Tulajdonképpen minden érdeklődésem elveszítettem a külvilág iránt. Valahol a magány, kiégés, önértékelési zavar, önbizalomhiány jellemez.


Vágyom egy társra, de jelen formában ez esélytelen. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez magától nem fog megváltozni, de nem tudok kimozdulni ebből a "komfortzónából".


Interneten nem áll szándékomban ismerkedni. Élőben nem tudok. Új társaságban nem megyek és szégyellek pszichológushoz fordulni. Mit lehetne tenni egy ilyen ördögi körben?



2022. márc. 7. 21:06
1 2
 1/11 NTBS ***** válasza:
100%
Lehetsz vonzó egy hasonló érdeklődésű számára, de az internetet nem szabad elengedni, mert jó eséllyel ott találsz ilyet.
2022. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok én is xd
2022. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Valahol a magány, kiégés, önértékelési zavar, önbizalomhiány jellemez."

Számomra vonzó lenne, ha döntés kérdése lenne az otthonlét, nem a kiégés és az önbizalomhiány következménye. Én azért nem mozdulok ki túl sokat otthonról, mert élvezem az otthoni tevékenységeket, nem azért, mert nem tudok/nem merek. Ha összejönnél egy ilyen nővel, aki nem szeret sehova járni és megfelelnének neki a négy fal közötti programok, majd a párkapcsolat következményeképp jobban éreznéd magad, javulna az önbecsülésed, és te már szívesebben mennél programokra, akkor mi lesz az otthonülős barátnővel?

2022. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetsz. Tapasztalatból írom. :)
2022. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Ja és ne szégyeld a pszichológust, én is sokáig szemégyeltem, már 1 éve járok, és segít, örülök hogy elindultam ebbe az irányba annak a nőnek a hatására, akit itt ismertem meg és a mai napig nagyon kedvelem. :D
2022. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5. Ha anyagilag telne 1 jó pszichológusra én is eljárnék, bár lehet nálam ez ilyen evidencia, kb 14 éves korom óta tanulmányozok ilyen dolgokat, ha belegondolok jövőre 10 éve, meg eljártam előadásokra is, lehet ez irányba kéne tovább tanulnom, de szar az érettségim meg ez a rendszeres tanulás kiéget, szabadon jobb.
2022. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

MELÓVÁLTÁS.


Olyan meló kell, ahol találkozol emberekkel, esetleg utazol is. területi képviselő, boltos, bérgyilkos, rendőr,...

2022. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem jó az anyagi helyzetem, Sztk-shoz járok és segít. Lehet szerencsém van, nem tudom. Persze biztos van nála jobb is kisebb vagyonért, de az Sztk-s sem rossz. :)
2022. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bérgyilkos xd
2022. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!