Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakulhat ki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakulhat ki nagyon erős vonzódás egy olyan emberhez akit lényegében csak látásból ismerek, de így is lejön, hogy szinte mindenben más, mint én, és egyáltalán nem volt az esetem külsőre?

Figyelt kérdés
Persze amióta érzem ezt a vágyat iránta," már az esetem". De olyan fura dolog ez. 31N

2021. febr. 21. 19:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
átérzem, ugyan ez van velem jelenleg. ezek ilyen megmagyarázhatatlan dolgok, biztosan megfogott benne valami
2021. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj vele egyszer-kétszer. Ha annyira ellentétek vagytok - hamar kiábrándulsz majd :)
2021. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem csak almodozol rola, ez nem mas mint sima romantikus vagy szerintem, ugy ahogy en is vagyok Jennifer Lawrence-re
2021. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Lehet álmodozok is már róla, de emellett szexuálisan vonz nagyon durván, pedig ha ez a vmi nem lenne a büdöa életbe nem gondolnék arra, milyen lenne vele a szex. És ez teljesen kiakaszt már. De esetleg lépni felé nagyon nagy baromság lenne, több dolog miatt is, az egyik mert munkám során sokszor látom őt.
2021. febr. 21. 20:30
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más a látóteredben és azért keltette fel a figyelmed, valószínűleg csak ez van.
2021. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

4.


Ne lépj, csak beszélgess vele. Hidd el, ha annyira távol estek egymástól személyiség és érdeklődés terén akkor hamar elmúlik majd az érzés :D

2021. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert nagyon sokat gondolsz rá, fantáziálsz róla, amit a gondolatod már elfogadott, hogy az szuper, jó, stb.
2021. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen "emberem" sajnos.


Bár őt láttam már többször fellépni (ne ilyen nagy sztárra gondoljatok, helyi dolog). Szokott arra mászkálni amerre én is. Igazából nagyon tetszik, vidám a kisugárzása, plusz ha hónapokon keresztül gyakran látsz valakit, akkor onnan már pár dolgot le lehet szűrni.


Sokszor elterveztem hogy odamegyek hozzá de mindig inába szállt a bátorságom:/

N

2021. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Beszélgettél már vele? Lehet kölcsönös a vonzalom.
2021. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még beszélni vele, néha néz messzebbről, de legtöbbször pl ha előttem megy el felém sem néz, meg mintha ott sem lennék
2021. febr. 22. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!