Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a gázabb manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gázabb manapság párkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 16:51
A kérdező szavazást indított:
BDSM
Biszex
32 szavazat
 1/7 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem nehezebb olyan párt találni, akivel minden más is stimmel ÉS egyeznek a bdsm vágyak is (kivéve, ha általánosabb light bdsm dolgokról van szó). Aki biszex, eleve nagyobb merítésből válogathat és csak az a kérdés, hogy a párja elfogadja-e a biszexualitását - bi férfi és női partner esetén lehet a legneccesebb (engem speciel nem zavarna), a többinél valamivel azért könnyebb.
2022. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Páromnak egyik se kéne, de a bdsm-re szavaztam, az teljes mértékben kizáró ok még laza kapcsolatra is. Azzal semmi dolgunk egymással.

Míg a szex két biszex pasival egy hatalmas élmény volt, kakaskodó, egymással keménykedésben, alázásban versengő heterókkal sose dobnám magam gangbangbe. Mondjuk nem is aktuális mert van pasim, és nem kéne más rajta kívül, az az egyszeri alkalom régen volt és csak egy szép emlék.

2022. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
#2 ha nem tudod, mi a bdsm, minek válaszolsz?
2022. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#2 ???

Honnan veszed a válaszomból hogy nem tudom mi a bdsm? Tudom, és pont ezért teljes mértékben kizáró ok nálam, nem érdekel, nem izgat, sőt undorít. Ezért szavaztam arra, nem a biszex pasikra, mivel velük - mint a válaszomból látható - semmi problémám nincs, nagyon jó volt a szex. Igaz párnak nem kéne biszex pasi se, de őket nem utasítom el élből. Míg a bdsm-esekkel semmi keresnivalónk nincs egymás mellett.

2022. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Előző a 3-asnak ment
2022. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Ja közben leesett 3-as hogy mit sikerült félreértelmezned. A bdsm-et elutasítom, míg a biszex pasikat nem, volt dolgom kettővel, és utóbbihoz írtam azt a kiegészítést hogy ez a hármas viszont nem jöhetne létre heterókkal mert ők undorítóan viselkednek ebben a helyzetben. Gondolom ezt értelmezted annak hogy szerintem ez a bdsm. Megnyugtatlak tudom mi a bdsm, és abból SEM kérek :)
2022. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Úgy értettem, hogy a bdsm NEM egyenlő a durva gangbanggel. Nem is értem, honnan vetted, szó nem volt a kérdésben többes szexről. Elfogadom, ha nálad kizáró ok, de azért nem árt tudni, hogy a bdsm-be rengeteg minden beletartozhat. Lájtosabb formában a legtöbb pár esetén beleférnek bdsm jellegű játékok pl kikötözős szex, paskolás, szembekötés stb. Arról nem is beszélve, hogy a bdsm-ben nem alapértelmezetten a nő az alárendelt. Lehet a férfi is az. Az is lehet bdsm, ha a férfi megmasszírozza és csókolgatja a nő talpát.

A nagyon durva dolgok pedig a legtöbb bdsm kedvelő embernél is kizáró tényezők pl sérüléssel járó verés.

2022. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!