Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérebb lányok, párkeresés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb lányok, párkeresés, és önbizalom szempontjából hátrányt jelent számotokra a túlsúly?

Figyelt kérdés

Boldogok vagytok vagy önbizalomhiányotok van? Ha utóbbi, akkor inkább azért, mert másoknak nem tudtok megfelelni vagy azért mert magatoknak nem tudtok megfelelni? Egyáltalán zavarna titeket a túlsúlyotok, ha mások nem csúfolódnának emiatt?


Azért érdekel, mert úgy látom sokaknak bejönnek a dagibb lányok (nekem is), de közben meg állandóan megy az utálkozás, a csúfolódás is. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? És mennyire vagytok elégedettek magatokkal?

"Dagi" alatt 90 kg fölötti súlyra gondolok.



2019. jún. 26. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok nagyon durván túlsúlyos (kb 10 kg felesleg van rajtam max egy picivel több) , 10 éve sportolok, genetikailag apumra hasonlítok, hasra hízós típus vagyok sajnos.

Eddig sem éltem kifejezetten egészségtelenül, de most nagyon ráálltam arra hogy leadom szóval remélhetőleg ez a túlsuly pár hónapon belül eltűnik.


Én alapvetően nem mondanám magam nagyon önbizalomhianyosnak. A személyiségemmel ki vagyok békülve, vannak persze negatív tulajdonságaim amikkel tisztában vagyok, de ezeket elfogadtam, nem egetrengetőek. Vidám vagyok, nyitott, közvetlen, könnyen kijövök az emberekkel. Ennek ellenére sosem volt párkapcsolatom (oké fiatal vagyok 19). És úgy érzem leginkább a külsőm (pontosabban a túlsúly mert amúgy nem modanám magam csúnyának, sokan megnéznek viszonylag) meggátol abban hogy teljesen önmagam legyek. Vagy zavarba jövök, vagy arra gondolok a másiknak biztos úgysem jövök be. És mivel erre gondolok, ettől feszült leszek és ez gondolom érződik sok esetben.

Szóval igazából a súlyommal van a gondom, amúgy más nincs. De ezen is igyekszem változtatni.

2019. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem elég nagy túlsúlyom van, zéró önbizalommal. Szóval hátrányt jelent, igen.
2019. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
90+ kg vagyok, az önbizalmammal vannak gondok, de a párkeresés mindig ment. Igen, valóban nagyon sokan beszólnak nekem, de mivel külsőre nem az vagyok, aki után füttyögnek, ezért azok a valóban rendes és nem felszínes srácok találtak meg edsig mindig, akik a személyiségemet szerették meg.
2019. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok boldog és önbizalomhiányom van. Zavar hogy mások se tartanak vonzónak, de főleg magam miatt zavar hogy nincs elég kitartásom. 170 cm mellé voltam 96 kg, most vagyok 79 kg, de már több mint egy éve nem fogytam semmit, egyszerűen nincs elég kitartásom és továbbra is ugyanakkorának látom magam mint mikor nekiálltam a fogyókúrának, gondolom ezért se javult az önbizalmam.


Nem csúfolnak miatta, szerencsére nem volt ilyen hogy mások beszóltak volna, csak a családom mondta hogy fogyjak az egészségem miatt, de amióta ebben a súlyban vagyok már ők se nagyon.


Nem tudom honnan szedted hogy sokaknak bejövünk, nagyon ritkán próbálkoztak nálam, az első kapcsolatom is 26 évesen jött össze szintén túlsúlyos férfival. Többnyire levegőnek néztek vagy ha én próbálkoztam elutasítottak, de még a nagyobb darab pasik is.

2019. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagy + súlyom van. Önbizalom nulla, viszont màr megtalàltam életem pàrjàt. Azóta össze is hàzasodtunk. 9 éve vagyunk együtt :) De ő eleve sok plusszal ismert meg.

Magamnak akarok csak megfelelni, senki màsnak. Ő szeret, akàrhàny kiló is vagyok éppen. Amúgy 4 hónapja életmódot vàltottam betegség miatt, szóval fogyàsban vagyok. :) -15kgnàl tartok.

Fiatalon még bàntott hogy olyton csak külső alapjàn ítélnek és nem lehetek értékes senki szàmàra kövérként. Ma màr magasról leszarom, ki mit gondol. Így a vàltàs se volt olyan nehéz, az egészségem érdekel, nem az hogy mikor làtszik majd meg a fogyàs, és mit mondanak majd màsok...

2019. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Rajtam kb 10kg plusz van. Volt több is, illetve más volt a formám.5 éve járok heti többször konditerembe.Nem mondom, hogy nem örülnèk, ha lemenne az a 10kg, mert rettentő nehéz így a ruhavásárlás.Homokóra vagyok a pluszos fajtából, tehát szinte minden jól állna, ami a tökéletes homokóráknak is, de ugye itthon nem szokás csinos de nagyobb méretű ruhàkat behozni, én pedig nőiesen öltözködöm mindig, és nem rejtegetem magamat.42-es méret vagyok, ami nem annyira plus size még, de itthon nem is szàmít átlagnak.

Azt akarom ezzel mondani, hogy van önbizalmam, meg is néznek, de így, hogy nincs párkapcsolatom, és nem is kezdeményez senki, csak a pluszkg-kra fogom, és hajszolom a fogyást.Tehàt ha lenne barátom, akinek így tetszem, tökèletesen ellennék.Volt már ilyen.

2019. jún. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem a kérdésre, hanem csak néhány itt elhangzott gondolatra reagálok.


Mivel hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon rengeteg elhízott embert látok párkapcsolatban is. És igen, sok vékony pasit látok molett vagy kövér hölggyel. Visszafelé már kevésbé igaz ez.

A férfiak szépségideálja tágabb skálán mozog, mint a nőké.


Soha senkinek se szabad megfelelni csak is kizárólag saját magunknak.


Lányok, sok erőt és kitartást kívánok Nektek, hogy egészségetek miatt lefogyjatok. A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

2019. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Párkeresés szempontjából nem okozott problémát (igaz, szingliként nekem a legtöbb 165/75 volt), viszont a beszólogatások vadidegen emberek részéről neten az eléggé zavart, és saját magamat is zavart a súlyom. (Párkapcsolatban voltam 83 is, terhesen 90.)

Azért beszélek múlt időben, mert kb 7-8 éve sikerült elérnem egy kedvezőbb súlyt (ez néhányszor megugrott ezalatt, de mindig hamar sikerült visszanyomjam 60-65-re, meg egyszer voltam kevesebb.)

A lényeg, sokáig ugyanúgy nem volt önbizalmam, mert az nem járt a fogyással együtt.

És 50akárhány kilósan voltam a legkevésbé boldog, mert olyan időszakom volt (idegösszeroppanást kaptam, azért is fogytam úgy le.)


Most 61-62 kg vagyok, én most se vagyok elégedett magammal, valószínűleg sose leszek. Nem feltétlen súlyfüggő.

2019. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akit nem zavar, illetve aki nem éli meg hátrányként a súlyát és nőnemű, az írhatna. :)

27/F

2019. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alkattól függően a nők többsége önbizalomhiányos, főleg a fiatalabb korosztályokban.
2019. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!