Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig egészséges szingliknek lenni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Amig nem esel depresszioba.
2022. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A mai társadalomban, és a mai körülmények mellett akármeddig. Bár nyilván nem egészséges, mint ahogy a rendszer sem az, de amíg nem zavar elegendő embert, addig változás sem lesz.
2022. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy egészséges? Hogy kórházba kerülsz tőle?
2022. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hülye kérdést..
2022. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

__ 31 éves vagyok.

😶 SOSE VOLT KAPCSOLATOM ! És nem azért mert elutasítottam ! Csak mert így alakult 😔

🤔 De ettől még nem mondanám egészségtelennek az életvitelem.

2022. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A szingliség nem betegség. Semmi bajod nem lesz.
2022. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Egészen addig, amíg nem válsz egy érzelmileg egészséges, stabil, felelősségteljes emberré.

Ha rendben vagy egyedül, elégedett vagy az életeddel, úgy érzed, te magad is elfogadnál egy ilyen párt mint te, tudsz annyit nyújtani a másiknak, mint amit elvársz, akkor megoszthatod az életed egy másik emberrel.

2022. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg jól érzed magad.
2022. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es abban igazad van, hogy az önelfogadás és a lelki stabilitás fontos lenne egy párkapcsolathoz (pl: hogy legyünk annyira boldogok és elégedettek, hogy ne energiavámpírok legyünk a masiknak), de nem tudja mindenki ugyanazt nyújtani, mint amit elvár ez ugyanis egy kicsit irreális elvárás lenne magunk felé nem? Akkor tud jól működni egy kapcsolat, ha a felek kiegészítik egymást. Miért lenne baj, ha szimpatikus valaki, akiben megvan az, ami bennem nincs és tudom hogy jól járnék vele? Egy férfi és egy nő NEM KELL ugyanazt adja, mert ez nem ìgy működik. Ketten együtt legyünk képesek együttműködni és kialakítani egy olyan életet, amit szívesen élünk.
2022. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Hogy mi? Szingliként boldogabb, szabadabb, egészségesebb vagyok, mint egy párkapcsolatban. Soha nem változtatnék rajta.
2022. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!