Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Halláskárosultként rosszul...

Halláskárosultként rosszul tettem, hogy olyan társkereső oldalakra regisztráltam fel magam, ahol főleg egészséges emberek vannak?

Figyelt kérdés
Beleírtam a megjegyzés rovatba, hogy hallókészülékes vagyok -igaz, a jelnyelvet nem ismerem. Lehet hogy inkább a hozzám hasonló emberek között kellene keresgélnem?

2021. szept. 4. 20:54
 1/10 anonim válasza:
Nem dehogyis! Ugyanolyan ember vagy mint a többi, csak van egy készüléked amivel hallasz. :) 40 N
2021. szept. 4. 20:57
 2/10 anonim válasza:
Növeszd meg a hajad és nem látszik vagy hordj téli sapkát. Meg tanulj meg szájrol olvasni. 500FT LESZ!
2021. szept. 4. 21:16
 3/10 anonim válasza:

Nem az oldaltól függ, egyetértek az elsővel.

A "hozzád hasonló" emberek között is belefuthatsz olyanba,akinek a hallókészülék nem fér bele, meg az egészségesek között is akad olyan, akit pont nem érdekel és simán egymásra találtok.



Ne stresszelj ezen, és ne vedd magadra, ha valaki egy egyenes f***sz, és emiatt inkább nem is kezdeményez.



Sok sikert!!

2021. szept. 4. 21:32
 4/10 anonim válasza:

Hallássérült vagyok, készülékem van, és én sem ismerem a jelnyelvet. Kérdező férfi vagy nő vagy?


44 N

2021. szept. 4. 21:45
 5/10 anonim válasza:

Nem gondolnám, hogy bármiben is különböznél a többi embertől. Bár tudom, hogy ez fogyatékosságnak számít jogilag, az én szememben nem az. Ugyanolyan teljes értékű ember vagy, mint az akinek magas vérnyomása, derékfájása vagy éppen lúdtalpa van.


Mindenkinek van valamilyen "defektje", kinek ez, kinek az. Ha valaki igazán meg akar ismerni, mindegy neki, hogy halláskárosult vagy-e vagy sem. Aki pedig nem akar, az akkor sem akar, ha te vagy az egészséges élet mintapéldánya.

2021. szept. 4. 21:49
 6/10 anonim válasza:
Ez tök cuki. Jól tetted, nyugodj meg. 😃
2021. szept. 4. 21:53
 7/10 anonim válasza:

Barátomnak is az van, és engem ez egyáltalán nem zavar.

Jelnyelvet nem ismerjük, de ha néha nincs betéve neki, akkor is egyszerű mozdulatokkal megértjük egymást.

(mindig használja, csak pl. reggel nem egyből teszi be)

18L

2021. okt. 6. 09:00
 8/10 anonim válasza:

Van azóta matchod?

Beszéltél már valakivel?

2022. jan. 16. 22:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem igazán jött össze semmi
2022. jan. 20. 18:21
 10/10 anonim válasza:
sajnálom, de ne add fel, sokan sajnos tökéletes pasit akarnak...
2022. jan. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!