Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Értelmes, jószívű, nyitott,...

Értelmes, jószívű, nyitott, tiszta lányt keresek. Te az vagy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt vannak ilyen lányok. Igyekszem kilesni a válaszokat, ki az akinél ezt érzem, de nagyon ritkán találok. Arra gondoltam, lehet, nem válaszolnak, csak olvasnak, vagy esetleg nem mutatják meg magukat annyira a válaszokban, hogy észre tudjam venni. Vagy vaksi vagyok. Ebben a kérdésben szeretném felhívni az ilyen lányok figyelmét. Írok bővebben, hogy tisztább legyen a szándékom.


Ismerkedni szeretnék. Nem agresszív párkeresés a célom, mert nekem számít a másik, és nem akarom magam olyan kapcsolatba, ahol nem vagyunk jók egymásnak. Én boldog akarok lenni, és boldoggá akarom tenni a másikat is.


Főbb jellemzőim leírom, amiből már találni lehet rezonanciát felém. NAGYON összegezve, nagyon röviden:


- Nagyon érzelmes vagyok, ennek ellenére erősen logikusan gondolkodom. Intelligensnek és értelmesnek tartom magamat. A jóindulat vezérel tetteimben, szeretnék jót tenni és segíteni az embereknek.


- Nagyon fontos, hogy a másik rugalmas legyen - hogy valódi vágya legyen megértésre, fejlődésre. Szerintem ez a jó kapcsolat alapvető összetevője. Én teljesen ilyennek tartom magamat.


- Végtelen sok dolog érdekel, imádok mindent tanulni, és rengeteget fejlesztem magamat. De van egy bizonyos kör, amit különösen magaménak érzek. Spiritualitás, írás, irodalom, filozófia.


- Imádok edzeni, mozogni, sétálni a természetben és egyedül lenni egész nap, vagy együtt sétálni valakivel órákon át és csak beszélgetni.


- Imádok dolgozni, számomra nagyon fontos és sok élvezettel jár a szuper stabil egzisztencia kialakítása, aminek még nagyon az elején vagyok.


- Eléggé egyedül érzem magamat, 3 közeli barátom van, akikkel tudok beszélgetni, de egyik sem nyújtja azt, amire én vágyom.


- Az életem jelenleg abból áll, hogy egész nap dolgozok, hogy aztán otthonról elköltözhessek és annak éljek, amit szeretek, önállóan. Nagyon sokat szeretnék utazni, megtanulni profin főzni, megtanulni jól írni, később egyetemre is megyek szerintem. Meg akarok tanulni úgy kung fuzni és olyan kemény testet edzeni, hogy meg tudjam védeni magam és azt, akit szeretek, ha nekem támadnának. És még van ezer célom, de félek, ha többet írnék, akkor azt hinnék az itteni olvasók, hogy egy senki vagyok, és csak sorolok minden hülyeséget, hogy szimpatikusnak tűnjek. Családalapítás a főcél, azt tartom elsődlegesnek az életemben.


Szerintem túl sokat írtam...

Nekem nincs semmi elvárásom, csak az, ami a címben szerepel. A személyiség magja ha ilyen, nekem már tökéletes és bőven elégedett leszek vele.


És 20 éves vagyok. 15-25 év kor között érdeklődök, de voltam már együtt 30 éves nővel is.


Köszönöm, ha írsz, és esélyt adsz az ismerkedésnek. Privátban írj.



2020. okt. 31. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Az vagyok, akit keresel! Végre megtaláltuk egymást.
Semmi közünk egymáshoz, túlságosan különbözünk.
Ha szingli lennék, rád írnék.
Lusta vagyok rád írni, pedig kéne.
Ilyen lány vagyok, de félek az ismerkedéstől.
Egy meleg fiú vagyok, de szeretnék ismerkedni.
29 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

"Szerintem túl sokat írtam..."


Szerintünk is.

2020. okt. 31. 20:48
 2/22 anonim válasza:
Itt komolytalanak a lányok, vagy ha nem azok, akkor eltűnnek, ha még az se, akkor 1 rossz lépést teszel és onnantól el is felejtheted őket.
2020. okt. 31. 20:49
 3/22 A kérdező kommentje:

Itt vannak a rossz tulajdonságaim is.

- Önfejűnek tartanak.

- Durva és nyersnek érzem magamat olykor.

- Könnyen túlzásba viszek akármit, függő személyiségem van.

- Vannak erőteljes érzelmi ingadozásaim, intenzív magány vagy boldogságérzeten megyek keresztül egy napon belül többször.

- Mély bosszúvágy van bennem a világ és apám iránt.

- Néha iszonyat érzéketlennek tűnök. De nem vagyok az annyira, és nem teszek rosszat, csak egyeseknek ijesztő lehet.

- Egy kapcsolat velem szerintem elég intenzív lehet, és szeretem a gyors tempót.

Nem jut eszembe igazán több, de ha beszélgetünk, biztos kiderül egy jó pár. Jah, igen. Szeretek vitázni és okoskodni, arrogánsnak is szoktak nézni. Ezt sokan elítélik.

2020. okt. 31. 20:53
 4/22 A kérdező kommentje:

""Szerintem túl sokat írtam..."

Szerintünk is."


Normális párkereséshez minimum, hogy ennyit tud az ember a másikról.


"Itt komolytalanak a lányok"

Én nem általánosítok.

2020. okt. 31. 20:54
 5/22 anonim válasza:

Nem kell ennyit írni magadról, mert senkit sem érdekel.

Ez mind akkor lesz érdekes, ha már hetek óta beszélgetsz valakivel.

2020. okt. 31. 21:25
 6/22 anonim válasza:

"szeretek vitázni és okoskodni, arrogánsnak is szoktak nézni"

Huha, a néha megjelenő flegma stílusommal úgy érzem elég sokszor kiosztanálak xd milyen viták lennének azok 😂😂 ejha

Bocsi ezt le kellett írnom..😅😅

2020. okt. 31. 21:26
 7/22 A kérdező kommentje:

"Nem kell ennyit írni magadról, mert senkit sem érdekel.

Ez mind akkor lesz érdekes, ha már hetek óta beszélgetsz valakivel."

Ennek semmi értelme. Az ismerkedésnél minél többet tud az egyik fél, annál több eséllyel tudja eldönteni, hogy akar e ismerkedni. Attól, hogy a te képzetedben nincs olyan, akit ez érdekelne, még létezhet ilyen ember, aki örömmel olvassa.


"Huha, a néha megjelenő flegma stílusommal úgy érzem elég sokszor kiosztanálak xd "

Akkor jobb lenne, ha soha nem beszélnénk. Én értelmesen vitázom, nem flegmázok meg játszom magamat. "milyen viták lennének azok"

Semmilyenek. Kiröhögnélek. Annyi lenne.


"Bocsi ezt le kellett írnom.."

Ha kielégített, szuper.

2020. okt. 31. 21:29
 8/22 anonim válasza:

A hozzászólásom az itteni emberek komolytalanságára irányult.

Még egy társkereső oldalon is ellenszenvet vált ki a nőkből, ha olyan ember profilját olvassák, aki ennyit írt saját magáról, mert kétségbeesettnek, merevnek és komolynak tűnik.

Azt sugallja, hogy képes voltál ennyi időt és energiát beleölni egy ilyen jelentéktelen dologba.

Tudom, hogy mennyire utálják ezt az emberek, mert én is pontosan ilyen vagyok. Ezeken az online felületeken rövid, tömör, vicces, frappáns bemutatkozó szöveggel sokkal eredményesebb az ismerkedés.

2020. okt. 31. 21:38
 9/22 A kérdező kommentje:

Tudom, h a többség rossz és leromlott, de létezik az az 1-10%, akiket nem a rövid megjátszás izgat fel, hanem az értelem.


"Még egy társkereső oldalon is ellenszenvet vált ki a nőkből, ha olyan ember profilját olvassák, aki ennyit írt saját magáról, mert kétségbeesettnek, merevnek és komolynak tűnik."

Nekem ez nem gond. Nem akarok nekik megfelelni. Annak írok, aki képes elfogadni. Az ismerkedési stílusomat nem fogom megváltoztatni azért, hogy fel tudjam kelteni pár olyan lány figyelmét, aki egyébként meg engem nem érdekelne. Aki pedig már ennyi szövegből ilyesmit von le rólam, az végképp jó, ha nem ír.


"Azt sugallja, hogy képes voltál ennyi időt és energiát beleölni egy ilyen jelentéktelen dologba."

Számomra nem sok energia volt megírni ezt, 15 perc, és eléggé fontos dolog. De megértem teljesen a szemléletmódodat.

2020. okt. 31. 21:59
 10/22 anonim válasza:
Én drukkolok neked kérdező, mert megérdemelnél egy jó lányt. Viszont pontosan tudom itt milyen az ismerkedés, mert elég régóta itt vagyok az oldalon, és több száz privátot váltottam lányokkal, 1 kezemen megtudom számolni, mennyivel lehetett volna normális kapcsolatot kialakítani.
2020. okt. 31. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!