Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kajak arról kell könyvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajak arról kell könyvet írni, hogy hogyan kell neten ismerkedni a pasikkal és hogyan kell szűrni őket?

Figyelt kérdés

Belefutottam az internet sötét bugyraiba és találtam egy érdekes könyvet.


[link]


Miért kell egy olyan témáról könyvet írni, ami nagyon megosztó és gyakran ellenséges téma, mivel a férfi és a nőgyűlöletet gerjeszti?


2022. márc. 11. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Tehát ha a nők ismerkedni akarnak, és nem a sültgalambot várják, az gerjeszti a gyűlöletet?

Miről szól a könyv? Olvastad?

Én csak azt tudom, hogy nőként az online ismerkedés zsákutca.

2022. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi ezen a nagyon megosztó? Miért gerjeszteni bármilyen gyűlöletet?
2022. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is írtak segítőkönyveket, változik a világ most nem a kvházakban és a sétatéren ismerkednek, nagyügy.
2022. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Belefutottam az internet sötét bugyraiba"


Gyakorikerdesek.hu, felnőtt párkapcsolat alrovat, napi incelkérdések: FOGD MEG A SÖRÖM!

😅😂

2022. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez 6 éve jön velem szembe, simàn megveszem!
2022. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, miért, hát pénzért.

"Határozottan nő vagyok és élvezem?" Most komolyan? (Ez a főoldalon az az idézet, amit a szerző úgy tűnik a legfontosabbnak talált, mert elsőként jött szembe.) Van aki határozatlanul nő? Kicsit igen, kicsit nem?

Annyi ilyen szerencsétlen önjelölt coach van már, hogy hihetetlen. Egyrészt tök jó trend, hogy az emberek elkezdtek jobban foglalkozni a lelki problémáikkal meg az önsegítéssel, de nagyon híg a szakma épp emiatt. Ez pl egy elég bugyuta nőnek tűnik, bugyuta könyvekkel, bugyuta gondolatokkal. Engem legalábbis nőként eléggé irritál.

Ettől függetlenül nem értem miért gerjesztene ez a könyv férfigyűlöletet. Vagy bármilyen feszültséget. Mi lenne benne a megosztó? Valószínűleg egy közhelygyűjtemény, ami olyan alap dolgokat ír le, amiket normálisan szocializált ember magától is tud. Inkább unalmasnak és teljesen feleslegesnek tűnik, mint megosztónak.

2022. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Üzlet.

Egyre több az agymosott nő, azt gondolják ha elolvasnak egy ilyen könyvet meglesz a tuti pasi.

2022. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Ennél már csak a férfiak nagyobb balekok, őket lehet átvágni a szánalmas pua videókkal.
2022. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!