Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozás színtere manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás színtere manapság a munkahely?

Figyelt kérdés

Amit tapasztaltam, hogy a Tinder/fb dating rosszabb, mint bármikor korábban annak ellenére, hogy feloldották a lezárásokat. Ugyanez a helyzet a budapesti éjszakai életben, kivéve, ha az adott helyett latin amerikai lányok lepik el*.


A munkahelyi ismerkedés a kialakuló párkapcsolatok új színtere?


*: 3 év teljes kihagyás után valahogy sikerült smárolnom egy dél amerikai lánnyal egy szórakozóhelyen. Belőlük mintha egyre több lenne és sokkal nyitottabbak, mint a magyarok.



2022. márc. 18. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
na megérkezett a külföldi nőszállítmány? XD
2022. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

* félve kérdezem meg mennyire voltál benyomva, mert lehet esetleg összekeverted egy norvég cserediákkal ;)


Csajozás színtere pedig attól függ mennyire nézel ki jól. Ha nagyon akkor mindenhol tudsz, ha rosszul akkor meg sehol.

2022. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Mindig is az volt. Az emberek ott ismerkednek, ahol a legtöbb idejüket töltik, iskolában, később munkahelyen.
2022. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1: A dél amerikai lányokkal az a helyzet, hogy az ukrán válság előtt tele volt velük a szórakozóhely. Utána pár hétre eltűntek, most meg úgy tűnik, megint itt vannak. A 7. kerületben lakom egyébként, így ha kimegyek vásárolni, akkor is látom, hogy kik jöttek ide.
2022. márc. 18. 22:35
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze lehet néha összekeverem őket az olaszokkal meg a spanyolokkal.
2022. márc. 18. 22:36
 6/17 A kérdező kommentje:

"* félve kérdezem meg mennyire voltál benyomva, mert lehet esetleg összekeverted egy norvég cserediákkal ;)":


Biztosan nem.


"Csajozás színtere pedig attól függ mennyire nézel ki jól. Ha nagyon akkor mindenhol tudsz, ha rosszul akkor meg sehol.":


Ez 100% -ban igaz, én is blackpilled incel vagyok. Mégis against all ods, valahogy a dél amerikai lányok mintha most is észrevennének.. Tinderen is be voltam állítva Budapestre, aztán matchelt egy lány Peruból és beszélgetett is nem a szokásos flegma módon.

2022. márc. 18. 22:38
 7/17 A kérdező kommentje:
De kérdés lényeg igazából nem dél amerikai csajozás. Igazából ezt csak azért írtam, hogy lássátok, hogy nem a tipikus anyukája padlásán lakó internethuszár incel vagyok. Továbbra is járok ki és ténylegesen teszek lépéseket a csajozás érdekében.
2022. márc. 18. 22:40
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk azért azt leírhattad volna mi a fаszom az a "blackpilled incel", mert miattad most rá kellett keresnem és ilyen Stacy-ket, Becky-ket, Chadeket meg Melvineket meg Decile Chartokat dob a gép.
2022. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7:


Látjuk. Gratula :) Jön a nyár, előkerülnek a lányok :)

2022. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8: Mondom, hogy most nem ez a lényege a kérdésnek. A szórakozóhelyen a nők többsége undorodó szemmel néz rám, amikor elkezdek szemezni velük, kivéve a latin származásúak.


Ez nem volt mindig így egyébként.

2022. márc. 18. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!