Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen fognak cikizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen fognak cikizni amiatt hogy nincs barátnőm 28 évesen illetve nem nagyon érdekel ez a csajozás dolog sem?

Figyelt kérdés
+ az autók se érdekelnek. (ebédszüneti téma a kanoknál)
2019. máj. 27. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozd szóba és ne is kérdezősködj a témában, se ott, se itt!
2019. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem se érdekel semmi. Ezért is töltöm az egész életemet egyedül a szobámban.
2019. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelytől függő. Nálunk pl ebédszünetben se a kanoknál, se a nőknél nem merül fel témának egyik sem, csak ha valaki direkt szóba hozza, de nem igazán kérdez rá senki sem, és nem elvárás mindig részt venni a társalgásban. De biztosan van olyan munkahely, ahol egyből ezekkel a kérdésekkel támadnának le, ott lehet, hogy zavaró lenne, nem tudhatom. Azért általában felnőtt ember már nem "cikiz" senkit sem a párkapcsolati státusza miatt, sem azért, mert pont nem egyeznek az érdeklődési köreik, és azért egy munkahelyen feltételezhetően több a felnőtt ember, mint a nem.
2019. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The pale emperor ***** válasza:
92%

Te vagy az a testi lelki nyomorék aki itt mint "Balázska" híresült el?


Ember, neked amúgy mi bajod van?

De engem már komolyan érdekel. Ilyen barom állat kérdést is mint ez...


Most akkor elméleti síkon tegyük fel ott szó-szót követ és kifingod, hogy nincs csajod? Hogy jut ez az eszme el addig a behatásod nélkül, hogy a többiek rájöjjenek, hogy soha nem volt -és sosem lesz de ez már más téma - mert ugye az, hogy nincs az tény. De ott nálatok a mekiben amúgy minden "kannak" úgy zajlik az élet, hogy egy napot sem szingli?


Fuck logic

2019. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ebédszüneti téma a kanoknál"


Szerintem dolgozz még magadon egy kicsit. Ez a becsmérlő félmondat sokkal jobban kivágja egy normális közösségben a biztosítékot, mint az, hogy szerencsétlen vagy a lányoknál és kevésbé férfias az érdeklődési köröd.

2019. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor kérdezték meg, hogy van-e barátnőm

ha csak nem valami fogyatékosoknak fenntartott intézménybe mész, akkor nem fognak senkit sem cikizni emiatt

2019. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van/volt nálam is. Le se szartam a fejüket amikor ezzel dobálóztak, aztán megunták.
2019. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!