Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanra már eljutottunk odáig h ismerkedeskor a nőnek csak a ferfi fizetese egyeb anyagi javai szamítanak ugye?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Azért valamennyire még számít a férfi külseje is. Ami egyáltalán nem számít, az a személyiség meg az intelligencia.
2022. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez nagyon gyakori kifogása azoknak akiknek nem jön össze a párkapcsolat és azt hiszik, hogy csak ebben lehet a hiba bennük nem.
2022. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Meg tegyük hozzá hogy ez nagyon szituációfüggő. Egy húszévestől valószínűleg senki nem vár el semmi anyagit. Egy 30 évesnél azért másabb. Mármint hogyha nem pl valami orvosról beszélünk aki mondjuk csúszott két évet és később kezdte el és akkor 30 évesen kezdi a rezidensi melót. De átlagos viszonylatban beszélve sokat elárul valakivel az hogy ha mondjuk már nyolc éve szakmában van és nem tudott semmit félretenni. Illetve egy 30 évesnél valószínű már felmerül a gyerek téma, és őszintén szólva attól függetlenül hogy én is keresek, nekem nyilván kiesés lesz a munkából mint tapasztalat mint pénz mint idő téren a gyerek, tehát kell egy jól kereső is a családban. Persze tudom rengeteg nő van aki GYED és GYES-re szül, és ilyen "majd lesz valami" hozzáállásra, viszont hogy ha neked ilyen kell akkor ilyent keress. Én viszont nem kérek elnézést azért mert nem nyomorba akarom szülni a gyerekem. És én pedig párkapcsolat szintjén gyerekekbe gondolkodok eleve.
2022. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vártam el semmi ilyesmit. El tudok menni dolgozni én is, nem kell eltartani.
2022. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz! Önmagában édeskevés! Valaki nsgyon jól megfogalmazta egy másik kérdés alatt! A megfelelő egzisztencia, csak rajtengedély! Ha mellé fogyaszthatatlan a személyiséged, lehet akármennyi pénzed, senkinek nem fogsz kelleni
2022. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Fiatalon nem, de 35 fölötti férfiaknál az egyik igen fontos szempont az a nőknek a párválasztásban, hogy a férfi anyagi biztonságot nyújtson. Tapasztalataim szerint ez különösen akkor van így, ha a nőnek már van gyermeke. A gyermekvállalás ugyanis a romantikus, érzelemvezérelt nőket is lehúzza a földre. A gyereket ruházni, etetni, iskolába járatni nem lehet puszta turbékolással, s a nők általában elsőrendű célnak érzik, hogy mindent megadjanak a gyereküknek az életben való elinduláshoz. Ezért van az, hogy egy ilyen nő eleve nem megy bele egy párkapcsolatba, ha úgy érzi, hogy a gyerekének nem lesz biztos jövője abban. Az esetleges vonzalmat is felülírja ez az átérzett anyai kötelezettség.


Nekem volt olyan nő a társkeresőn, aki már a második üzenetében, amikor még szinte semmit nem tudott rólam, megkérdezte, hogy mekkora a lakásom. Szerintem a havi fizetésemet és kiadásaimat már csak azért nem kérdezte meg ebben a második üzenetében, mert azt már cikinek érezte volna. Nyilvánvalóan felállított egy anyagi minimum-szűrőt, amely alatt nem áll szóba senkivel, nem vesztegeti az idejét. Mindenesetre egy olyan férfinak, aki romantikus kapcsolatra vágyik, az efféle anyagiasság kicsit elkeserítő tud lenni. De legalább őszinte volt, nem rejtette véka alá, mit akar.

2022. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
5, neked megvan a megfelelő egzisztenciád a párkereséshez?
2022. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
6, én is 35 feletti vagyok, kölyök nincs, és ha újra egyedülálló lennék, nem érdekelne a pasi anyagi helyzete, mint ahogy eddig sem érdekelt. Én is el tudok menni dolgozni, és meg tudom venni, ami kell.
2022. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
#8: Nem mondasz ellent annak, amit írtam. Én csupán azt állítottam, hogy a 35 fölötti nők általában fontosnak tartják az anyagi hátteret. Azt nem állítottam, hogy nincsenek kivételek. Különösen nem a gyermektelen nők körében.
2022. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

30 éves korig vagy addig amíg a nőnek nincs gyereke szinte csak a külső számit társkeresésnél. Minél jobban néz ki a férfi annál jobb. Aztán amikor úgy érzi "fogytán az ideje" (ketyeg a biológiai óra) felcsináltatja magát a lehető legjobban kinéző, ergo legjobb genetikai állománnyal rendelkező férfival (fuck boy), még akkor is ha tudja hogy az biztosan ott fogja hagyni. Persze reménykedik, hogy majd mellette marad, vagy az is lehetséges hogy sokan bele sem gondolnak ebbe.

Aztán ha otthagyják, keres egy jó anyagi háttérrel rendelkező "béta" férfit (papucs) aki felneveli, eltartja a gyereket (is).

És ne tagadjuk, rengeteg ilyen eset van, még ha ezt nem is tudatosan csinálják a nők. Azt is leírom hogy nem minden női ilyen, ezt nem állítom.

2022. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!