Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hacsak nem filterezett fotót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hacsak nem filterezett fotót teszel ki Tinderre (és társaira) akkor nem fogsz egyetlen matchet sem kapni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

9


Vannak még egy páran akiket nem érdekli a párkapcsolat és sikeresen Tindereznek.

2022. márc. 19. 09:33
 12/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy csak a világ legjobb pasijának jár a szex,csak ugyanakkor mindig lesz a tinderen 10 nálad sokkal jobb ember, külsőleg és belsőleg. Ha nem tudsz felmutatni semmit miért akarjon veled kezdeni valaki?
2022. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:

10


Női dekadencia a javából. És évről évre rosszabb.


Elképesztő a feminizmus hogy kifordította magukból a nőket, mint valami ördögök.

2022. márc. 19. 09:35
 14/78 A kérdező kommentje:

12


Szerintem te úgy érted, hogy külsőleg.

Miért? Mert én is akarok szexelni.

Ennyi.

2022. márc. 19. 09:35
 15/78 anonim ***** válasza:
100%
#8: Az a logika benne, hogy aki megteheti és lehetősége is van rá, az válogat. Nem fog ismerkedni egy nem túl jóképű férfival, ha talál több tucatot is 5 perc alatt, aki jóképű. Különösen ha ő is csak szexet akar, hiszen az ilyennek csakis a külső számít. Mit gondolsz, egy olyan web áruházban, ahol azonos fix áron árulnak mindenféle autókat, bárki akarna venni egy 8 éves Suzukit, amikor kapható vadonatúj BMW is? A Tinderen csak a legjobban kinéző férfiaknak van esélyük. Ők tarolnak, az átlagosak koppon maradnak. Ez van. A világ nem igazságos, ha eddig nem vetted volna észre. Én a helyedben nem is vesztegetném az időmet a Tinderen. Akinek két héten belül egy ismeretsége sem jön össze a Tinderrel, az jobb, ha belátja, hogy ez az út járhatatlan.
2022. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%

10: Nem tudom kovetni az incel logikat sajnalom. Felesleges szavakat adnod a szamba, bekemagyarazni hulyesegeket meg foleg.


Kerdezonk fel akart menni a tinderre szexkapcsolatert. Sosem tagadtam, hogy ez volt a celja, mert van ilyen igeny is. Rajott, hogy keves lesz ehhez a hadmuvelethez. De mivel feljon ide kerdezgetni es mivel csak szexet szeretne valoszinuseg szerint nem akar penzt kiadni, mert spur/anyagilag nem all ugy stb. Mert ha nem lenne csoringer (spur/anyagilag...) nyomi (keves lesz...) akkor eszebe juthatott volna fizetni a profi szolgaltatasert.


Nekem nincs azzal szal bajom sem, hogy a kerdezo vagy akar egy instamodell is csak vegig akarja dugatni magat. Nem kell az incel frusztraciodat kivetiteni a valaszba(mert bezzeg az insta...) mert art a szepsegednek. :)))


Szoval roviden: ha akar menjen es fizessen a szexert, ha csak azt akarja. Mindenkinek adott a lehetoseg. Neked is ;)

2022. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
100%
14: Meg egyszer leirom. Ha csak szexelni akarsz, akkor menj el profihoz!! Ennyi! Mit nem ertesz ezen? Sajnálod azt a 10-20k-t? :DDD
2022. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:

Nők néhány éve: fúj de gusztustalan, hogy valaki a szexért fizet, mennyire szánalmas, blablabla


Nők ma: menj prostihoz ha szexelni akarsz, hogy képzeled ingyen szeretnél puncit kapni?

2022. márc. 19. 09:52
 19/78 anonim ***** válasza:
80%

8

A szex NEM JÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alanyi jogon! Két(vsgy több) emver BELEEGYEZÉSE alapján jön letre! Ha csak szexet akar egy pasi, akkor minimum legyen NAGYON jóképű a pasi! Tehát, magas, sportos, karakteres arc!

2022. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
100%

18: Most beneztem a gatyamba, meg megvan a cerkam. :D


Te vagy az az autista aki fossa ide ezeket a keedeseket es erdekes modon nem valaszolsz erdemben, csak kikerulod szepen.


Kit erdekel mit mondtak regen es most? :D Mi a fszt torodsz azzal?

Vannak igenyeid, raadasul te meg szerencsesebb is vagy, mert nem szeretnel romantikus kapcsolatot csak dugni akarsz!!!

Meg egyszer kerdezem... Miert nem mesz el prostihoz, egy normalishoz???

Miert teszed fel ezeket a nyilvanvalo kerdeseket???

2022. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!