Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hacsak nem filterezett fotót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hacsak nem filterezett fotót teszel ki Tinderre (és társaira) akkor nem fogsz egyetlen matchet sem kapni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
Ja, milyen már, hogy nőként van döntési jogom a saját testem felett! Felhaborito!
2022. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:

31


Oké, de ne élj vissza vele és ne genetikai alapon szelektálj mint majom őseid.

2022. márc. 19. 11:01
 33/78 anonim ***** válasza:

30: Ha gonosz lennek, akkor azt mondanam, hogy igen!!!

Fizess erte es akkor legalabb lenyugszol.

Sajnos az elet nem igazsagos, ennel vannak sokkal komolyabb tarsadalmi lepteku dolgok amik ugyanugy nem igazsagosak es nem tudunk ellene mit csinalni torvenyes keretek kozott. (Jo pelda volt erre, hogy egy sorozatgyilkos megussza a buntit)

2022. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
A Tinder Chadeknek és nőknek van. Férfiként nem segít a filter se.
2022. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
#30: Azt te csak gondolod, hogy nem tudsz a helyzettel együtt élni. Az ember sokkal többet kibír, mint gondolná. A beteljesületlen vágyakat simán meg lehet tanulni elviselni. Vannak több száz millióan a világban, akiknek a napi betevő falat sem jut meg mindig, akik koldulásból kénytelenek élni egy szegény országban, mégis kibírják és végigcsinálják az életüket. Az élet nem arra való, hogy eldobjuk magunktól, hanem hogy megküzdjünk vele és értelmes életet alkossunk belőle, hogy öregkorunkban majd azt mondják mások, hogy jó, hogy itt voltunk ezen a Földön. Elég, ha egyetlen ilyen ember akad majd: egy főnök, egy munkatárs, egy barát, egy tanítvány, vagy egyvalaki, akin egyszer valamiben segítettünk. Társ és szex nélkül is lehet értelmes életet élni. Nagyon is lehet.
2022. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:

32

Ugy szelektálok ahogy akarok!


Neked jó lenne 130kg.os nő!?

Nem? Ja, ne genetika alapján szelektalj

2022. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:

36


Hülye. 130 kilós nő lefogyhat. De én már olyan fitt vagyok mint egy profi sportoló. És még ígysem. Tehát ez a genetika, nem az, hogy 130 kg-os a nő. De még ők is nagyobb eséllyel jutnak partnerhez mint én aki vigyáz az alakjára.

2022. márc. 19. 12:34
 38/78 A kérdező kommentje:

35


"Az élet nem arra való, hogy eldobjuk magunktól, hanem hogy megküzdjünk vele és értelmes életet alkossunk belőle, hogy öregkorunkban majd azt mondják mások, hogy jó, hogy itt voltunk ezen a Földön."


Mi van ha neked az értelmes az lenne, ha lenne egy szerető párod, isteni szexuális életed és enélkül nem tudod elképzelni az életed?


Akkor mi van? Na? Akkor sem érdemes eldobnod az életed mert legalább dolgozhatsz? Eh..

2022. márc. 19. 12:35
 39/78 anonim ***** válasza:

38

Oké! De miért ér többet a te kielégülésed, az én szabad párválasztásomhoz való jogomnál? Az én testem felett gyakorolt jognál????

2022. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:

39


Mert hülye mód választasz. Genetika alapon. Meg egy csomó rendes srác szenved. Tehát te is fűtöd az igazságtalanságot nap mint nap.

2022. márc. 19. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!