Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hacsak nem filterezett fotót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hacsak nem filterezett fotót teszel ki Tinderre (és társaira) akkor nem fogsz egyetlen matchet sem kapni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

60


Nekem mondtátok, hogy 100 kilós jár nekem, de még ő is csak kis eséllyel.


Tehát ki a felszínes pöts.Aki 100 kilós nőt akar valakire rátukmálni és aki Chadeket pippant a vécében, vagy aki azt szeretné, hogy a belső értékel is számítsanak?

2022. márc. 19. 14:24
 62/78 anonim ***** válasza:

61

Ezt most nem értem! Azt mondtad, csak dugni akarsz! Miért kéne számitson a belső érték?

2022. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

61: Nem jar neked semmi sem, tegyel erte. Az elet ilyen "kegyetlen". Valaki kb. meg nulla tanulassal letesz egy erettsegit/alapszakot, mas meg vert izzad erte. Elfogadja, kesz. Fogadd el, hogy nem nezel ki jol es kesz! Gyurj belsore, csak ahhoz ezeket a hulyesegeket elso korben el kellene engedned... :)



De te tovabbra is csak szexelni akarsz, ezert menj profihoz. Mar soxor leirtam.

2022. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:

63


Gyurj belsore, csak ahhoz ezeket a hulyesegeket elso korben el kellene engedned... :)"


Mi célból gyúrjak belsőre? Milyen téren kifizetődő? Milyen téren volt valaha kifizetődő a szép lélek?

2022. márc. 19. 14:35
 65/78 anonim ***** válasza:

64: Kiraktam a nevemet, hogy ne nezz allandoan nonek! 😂


A valaszom: Ha erre valaszolnom kell, akkor az eleg szomoru... Elso korben a sajat belso lelkibeked miatt. Hogy ha ezzel megvagy, akkor az nyílvan latszodni fog kivulrol is. Csak szimplan ismerettseget/baratokat is sokkal konnyebben fox bevonzani olyat akik hasonlok lesznek. Tehat nem ez a besavanyodott, buvalbszott fej aki haraxik mindenre es mindenkire is. Nem beszelve arrol, hogy a csajok is sokkal szivesebben beszelgetnek majd veled, amibol akar komoly kapcsolat is kialakulhat...

2022. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

65


Hát én pedig azt tapasztaltam, hogy a szép lélektől csak kihasználnak, hülyének néznek. De sebaj.

2022. márc. 19. 14:53
 67/78 anonim ***** válasza:
Továbbra sem valaszoltál. 62es voltam
2022. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

66: Ez most hosszu es off, de ez egy hosszu folyamat ami azt is hozza magaval hosszutavon, hogy azok az emberek akik toxikusak voltak az eletedben, azok szepen lassan lemorzsolodnak. Pl.

Amugy meg nem szabad magadat lehuzni. Azert mert rendben vagy magaddal, azert mondhatsz nemet is nyugodtan!!!

2022. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:

68


Férfiiaknek kevésbé számít a külső mint a nőknek. Elnézőbbek. Ha nem durván elhízott, bármelyik nőt megdugná bármelyik pasi.

2022. márc. 19. 15:08
 70/78 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg kérdező!!!! Itt az a kerdés, hogy TE MIÉRT VÁLASZTHATSZ külső szempontok alapján, a nők pedig miért nem?????


Erre a kerdesre nem kaptam valaszt tovabbra sem. Pedig nagyon szeretnék

2022. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!