Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan jönnek ezzel a bejáratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan jönnek ezzel a bejáratott szöveggel, hogy "neked se tetszik minden nő", hol vannak azok a nők, akiknek kellene egy magányos sikertelen férfi, csak épp ezeknek a férfiaknak nem kellenek ezek a nők?

Figyelt kérdés
Valahogy nem találkozom azokkal a nőkkel sehol, akiknek egy sikertelen férfi kellene, pedig itt az oldalon, meg máshol is sok nő hivatkozik ezekre a titokzatos nőkre.Hol vannak ezek a nők, akikre úgy hivatkoztok, hogy a magányos férfiakról ábrándoznak, csak épp mi nem vesszük észre őket? Mindenütt csak olyan nőket látni, akiknek a sikeres, helyes stb férfiak kellenek.

2022. márc. 19. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van pasija! Igaz nrm egy lúzer, mint az itteni incelek
2022. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát én bele voltam zúgva még régen egy ismerkedésre és párkapcsolat kialakítására képtelen, szociálisan és egyéb téren is abszolút sikertelen pasiba, aki nyilvánvalóan mentálisan sérült volt, és segítségre szorult volna, ezt akkor is tudtam. Fiatal voltam és bohó, buktam a kis érzékeny lelkére, évekig udvaroltam neki. Én vettem el a szüzességét is huszonéves korában. De hát ő nem lett szerelmes belém, márpedig ő a nagy szerelemre várt, az igazira, a tökéletesre. 34 éves korában, amikor végül végleg hagytam a fenébe, még mindig én voltam az egyetlen szexuális élménye. Azóta eltelt 6 év, nem tudom, mi lett vele. Én férjhez mentem, lettek gyerekeim, boldog vagyok. Egy ideig irogatott, hogy megbánta, és bárcsak újra szexelhetnénk. Letiltottam. Rossz lehet az ő bőrében élni.
2022. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Egyik kollégám azóta szingli, hogy ismerem, és azóta hallgatom ezt. Olyan cégnél dolgozunk, ahol aprólékos szerelőmunka zajlik, tehát túlnyomórészt nők vannak.

Eleinte még próbáltam összehozni nőkkel. Olyanokkal, akik korban, habitusban, magasságban, külsőre, tanultságban stb. vele hasonló szinten vannak. Gyakorlatilag besértődött, hogy a nyakába akarok varrni mindenféle selejt nőt.

Ezek a nők nem maradtak szinglik, és nem egy jött össze külsőre klasszisokkal jobb pasival. Persze szerinte ez a bizonyíték a férfitöbblettre, hogy ennyire le kell adni az igényeket, ha valaki dugni akar. Azóta összeházasodtak, gyes-re mentek, visszajöttek, tehát véletlenül se futó szexkalandra kellettek a kolléganők a pasiknak.

Jött egy új HR-es csaj: modell alkat, szép arc, természetes vöröses szőke haj, smink nélkül is szebb, mint a Hollywood-i sztárok fele. Kolléga egyből: neki ilyen csaj kell, ilyen kis szerény, szomszédlány típus. Most erre mit mondjak? Amúgy a hr-es idén megy férjhez, a párja töritanár, sportos és jóképű, bőven átlag feletti főnyeremény pasi.


Amikor azt mondom, hogy van nő, akinek te bejössz, de neked úgyse kell, ezekre az esetekre gondolok.

Tessék tudomásul venni, hogy kivel vagytok egy kategória! Ha a személyiséged is nézzük, örülj, ha a 82 éves, fogatlan, bodorított fejű mogorva kriptaszökevény rád néz!

2022. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az előzővel mindaddig egyetértek, amíg a kategóriákat fel nem hozza. Lehet, hogy vannak, akiknél a babaarc és modell alkat, vagy más nemre vetítve az izmos test és férfias megjelenés a válogatás alapja, de a társadalom nagyobbik részének szerintem ezek a szintek, vagy kategóriák, amiket itt hangoztatnak, egyszerűen nem léteznek, mert a másik nem humora, kedvessége vagy intelligenciája fogja meg őket, e téren meg ugye bár igaz, hogy hasonló a hasonlóval illik össze, de mégsem kategorizálhatók az emberek, olyan sokszínűek. Lehet gyúróspista bármilyen habtestű múzeológus, ha közben faragatlan és unalmas, és átlagjóska meg akármilyen szürke szakmunkás, ha mindig megnevettet és jó vele beszélgetni. Ezek a húspiaci értékelőcedulák, amiket itt aggatnak az emberekre, egyszerűen nem relevánsak a párválasztásnál. A kolléga is összejöhetne egy csini hr-es kisasszonnyal (ahogy az átlagos szerelőkolleginák az ún. jópasikkal), ha normális lenne, ami egyben sajna azt is jelenti, hogy nem kizárólag a csajok külsejére bukna.
2022. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13: "Ezek a nők nem maradtak szinglik, és nem egy jött össze külsőre klasszisokkal jobb pasival. Persze szerinte ez a bizonyíték a férfitöbblettre, hogy ennyire le kell adni az igényeket, ha valaki dugni akar. Azóta összeházasodtak, gyes-re mentek, visszajöttek, tehát véletlenül se futó szexkalandra kellettek a kolléganők a pasiknak."


Miért, szerinted ez nem egyértelmű bizonyítéka a dolognak? Az meg, hogy még komolyra is bevállalták őket, gyereket is csináltak nekik még siralmasabbá teszi a helyzetet.


Ha Ryan Gosling elérhető nem csak szexre, hanem gyerekcsinálásra is, akkor már az Átlag Bélára még úgy sincs szükség, hogy a zarás meg guccis szatyrot pincsikutyaként hozza utánunk meg kinyissa a kocsi ajtaját és ingyen taxiként funkcionáljon.


Ha meg ez a Ryan Gosling ráfanyalodik a duci dohánybolti eladóra és gyereket csinál neki, akkor nekünk a Lang Györgyi lenne a szintünk, azt meg azért már mégse... És igen, nyugodtan tarthatsz miatta igényesnek, de túlozni nem kéne, hogy nekünk instamodellek kellenek.


#14: "mert a másik nem humora, kedvessége vagy intelligenciája fogja meg őket"


Tegyük fel elfogadom az érvelésedet. Akkor miért a Tinderes felszínes fénykép alapján jobbra-balra lapozgatós, maximum 500 karakteres hulladék társkeresőket MÁSOLTA le az egész társkeresőpiac, ahelyett, hogy a 2000-es évek környékén népszerű személyiség-algoritmus párosító társkeresők törtek volna előre?


Illetve a gyakorin is lehetne társat keresni, hiszen fénykép sem kéne, meg lehetne őrizni a személyiségi jogokat, akár itteni beszélgetés, írogatás alapján egymásba lehetne szeretni.


Mégis a nő az, aki nagyon, de nagyon látni akar fényképet a férfiról (és utána ghostingol).


Szóval nem látok olyan számottevő ellenpéldát, ami legalább egálban van azzal, amikor full ismeretlen noname izmos, kreol bőrű srácok képeit lájkolgatják nem tinilányok, hanem akár felnőtt, értett anyukák, hogy "Ilyen konyhai kiegészítőt keresek" meg "Ha ilyen tanárbácsik vannak, újra beiratkozom iskolába".


"Lehet gyúróspista bármilyen habtestű múzeológus, ha közben faragatlan és unalmas, és átlagjóska meg akármilyen szürke szakmunkás, ha mindig megnevettet és jó vele beszélgetni."


Ebből meg az szokott lenni, hogy gyúróspista a diszkrét szexkapcsolata lesz sok nőnek, olyan kaliberűeknek is, (orvos, ügyvéd, középvezető), akik cikinek éreznék őt felvállalni család, barátok előtt, így mindkettő élvezi a kötetlen szituációt.


Átlagjóskát meg imádni fogják a nők... mint barátzónás lelki szemetesládát.

2022. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!