Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért vannak oda az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak oda az olyan fiatal (30 év alatti) kisfiúkért akik "gazdagok" mert az apjuk alájuk tett egy már bejáratott vállalkozást?

Figyelt kérdés

És milyen alapon mernek dobálózni azzal, egy rendes keményen dolgozó férfinak, hogy xy ilyen olyan sikeres amikor beleszületett a jóba? Természetesen az ilyen helyeske cicafiúknak fürtökben állnak az értelmesebb nők is sorba széttett lábakkal, mert olyan jó parti.

Aztán ha valakin látják, hogy gazdag no meg ha még jóképű is akkor ALAPBÓL kedvesebbnek/okosabbnak/jófejnek látják már ha a szikráját is felfedezik benne az is elég. Aztán az ilyet ki nem engednék a kezükből. Személyesen tapasztaltam ezt. A jócsaj teljesen oda volt, hogy jaj istenem hogy szereti a kuytákat, “micsoda pasi jaj el ne engedd” “jaj dehogy fogom hihi”. Szereti a kuytákat? És akkor mi van? Az van, hogy jó pasi és gazdag máskülönben nem érdekelné a csajt, hogy szereti e a kutyákat. Másnak meg a nyeletlen fruska ossza az észt, hogy jaj nem lehetetlen ám sikeresnek lenni meg sokat keresni csak össze kell szedni magad... Annak könnyű akinek a kis s€gge alá toltak egy jól menő céget és több tízmillió forintot, abból könnyű másik céget alapítani és huuuuu hát a pasimnak két cége is van, hogy ez milyen hihetetlen egy pasi. Egy ütés lenne a gyerek.

Persze tudom a legtöbb nő a normális munkát díjazza, de belőlük egyre kevesebb van és nehéz találni. Nők megmondjátok miért becsülendőbb az előbbi mint az utóbbi?


2017. nov. 30. 19:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
És? Ahogy te a jó csajokra csorgatod a nyálad, ők ugyanúgy a jó pasikra. Ha megtehetnéd, hogy összejöszs egy gazdag, jóképű és jófej pasival, akkor miért választanál egy csóró lúzert?
2017. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
El se olvastam...olyan sarga a szoveg az irigysegtol h nem tudtam.
2017. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Szóval aki nem születik gazdag családba az már lúzer ugye? Mesélj még. Ha nem lenne gazdag már nem érne semmit, és tudod ki irigy. Az a gáz, hogy régen az igazi férfiak kellettek a nőknek manapság meg a legjobbak is egy szőrtelen nyápic pávának jutnak csak mert van pénze. Úgy minden más jótulajdonsága is ha van felértékelődik.
2017. nov. 30. 19:21
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Én is egy gazdag 30 as nőt választanék inkább mint egy csóró 88-ast. Csóró nem kell. Szemét vagyok?
2017. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Meg kell nézni hogy néz ki pl miranda kert szupermodell férfje. Szégyen! Nyilván a több milliárdos vagyon ott sem számított. Persze a nők ilyenkor nem válaszolnak mert nem tudnak.
2017. nov. 30. 19:23
 6/35 anonim ***** válasza:
68%

Jezus. Mar luzer kerdezo hapsinal is 100x tobbet picsogs. A 11 eves unokahugomtol is 3x tobbet.

Gratulalhatsz magadnak :D

2017. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted egy szülő kinek adja, kit segítsen a pénzéből? A gyerekét? Vagy adja az államnak jófejségből?
2017. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
A nők 88++% - csóró. "az apjuk alájuk tett egy már bejáratott vállalkozást" maximum 2%. Te ezekre csorgtod a nyálad, az üres buxáddal. "Jó estét nyár, jó estét szerelem" Férfiként hányok tőled.
2017. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Savanyú a szőlő?
2017. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
Hmmm..lehet hogy kevesebbet foglalkozik másokkal. Te is tedd ezt aztán fürtökbe lógnak rajtad a csajok...sz.l.
2017. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!