Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Régi, bejáratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Régi, bejáratott, biztos kapcsolat, vagy a lángoló, ámde nagyon is bizonytalan?

Figyelt kérdés

Kicsit, vagyis inkább nagyon bonyolult a történet:

Van 1 lány, 2éves kapcsolatban.

Van 1 fiú, aki már februárban is kavart a lánnyal, aztán "szakítottak", de a fiú ismét felbukkant, és ismét szeretné elhódítani a lány szívét.

Mind2 fiú nagyon szeretnivaló, jófej, de a lány nem tud dönteni.

A nagy kérdés: rúgja fel a jól működő, sokat megélt kapcsolatot egy hirtelen jött impulzusért (ami lehet, hogy csak fellángolás) vagy maradjon a régi kapcsolatnál, mert az a biztos?


Hozzátenném, mind a 2 fiú nagyon szereti a lányt...


a lány 21éves, a régi fiú 24, az új fiú szintén 21...


2008. nov. 5. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát nemtudom mennyire szereted a jelenlegi párodat ha már másfelé is kacsingatsz. Mindenesetre én azt tanácsolom neked hgoyha boldog vagy a mostani kapcsolatodban akkor maradj is benne, ne rugd fel egy fellángolásért! De ezt neked kell érezned.
2008. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.

való igaz, hogy most meginogtam, de amikor a csábító épp nem volt a képben, nagyon is szerettem a jelenlegi páromat...

szóval ő olyan hurrikán-típusú ember, aki jön, felkavar, aztán megy, én meg állok mint a hülye :D

ez a nagy helyzet.

várom a további észrevételeket nagy nagy szeretettel! :D

2008. nov. 5. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan mondás, hogy "Soha ne hagyj el valakit,akibe szerelmes vagy olyanért, aki tetszik, mert ő majd elhagy valaki olyanért akibe szerelmes."... Na de tudjuk, hogy ez a szerelem dolog nem ilyen szabályokon alapul, és nincsenek törvények. (van, akire igaz ez a mondás, lehet, hogy épp rád nem) Én azt mondom, hogy ha már meginogtál, de mégsem történik majd semmi a hurrikán sráccal, akkor majd megtörténik mással... Bocsi, de most nem a hurrikán srác a lényeg, hanem hogy a régi kapcsolatod megingatható. Az is lehet, hogy pusztán kémiáról van szó, és csak fizikailag vonz a másik srác. Ő komoly kapcsolatot szeretne veled? A lényeg, hogy Te tudd, hogy mit dobsz el miért. Pusztán sajnálatból, meg korrektségből ne maradj a régivel. Élj!!! :)
2008. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "hurrikán-típus" nem hangzik valami jól. Lehet, hogy ő nem akar komolyan Téged, ha csak jön, felkavar, majd odébbáll.

Akkor valódi a dilemma, ha a hurrikán-srác egyértelműen sürget, hogy szakíts, mert ő is komoly kapcsolatot szeretne Veled, azt akarja, hogy vele járj. Ha nem erről van szó, akkor nincs min gondolkodni. Akkor nem elég, hogy eleveszíted a barátodat, még egy másik gyerek hülyére is vesz. 2 szék közül a pad alá.

Szerintem ez nem ilyen egyszerű, hogy azért, mert valaki iránt fellángoltál, már nem szereted a barátodat. De az is bennevan a pakliban, hogy csak "udvariasságból" ne maradj vele, akármi lesz a hurrikán-gyerekkel.

2008. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az a nagy szitu, h a hurrikán-srác úgy adja elő, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem, viszont én még fiatalnak tartom őt ehhez, mert még nem annyira élte ki magát mint a mostani párom...

valóban nem szeretnék 2 szék közül a pad alá esni.

a sors kegyeire bízom magam... ő legbölcsebb.

2008. nov. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!