Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól már senkinek számítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól már senkinek számítok hogy férfi létemre nincs jogosítványom?

Figyelt kérdés
Sajnos a látásom miatt, nagyon necces lenne vezetnem és inkább azt javasolták ha nem életbe vágó inkább tömegközlekedést használják.De valahogy ezt egy nő se akarja elfogadni mikor megtudja hogy taxival járok.
2022. márc. 21. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Járj helikopterrel.
2022. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Nemtom, senkik kérdéseire nem válaszolok 🤷‍♀️
2022. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő sem? A hányból?
2022. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Tény, hogy hátrány valamennyire.

Persze, az indokod jogos, csak vannak percek az életben, amikor a gyereket el kell vinni orvoshoz, edzésre, stb, és ott nem tud mindig a nő venni ki szabadnapot vagy előbb eljönni a munkából. Meg még ezernyi szituáció van, amikor nagyon előnyös ha a pár mindkét tagjának van jogosítványa.

Én meg párkapcsolat szintjén mindig családba gondolkodok.

2022. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem mindenkinek van/lesz gyereke.



Én pl. utálok autózni (utasként is), nálam kb előny ha a pasinak nincs jogsija/kocsija, akkor tutira nem akar rávenni.

2022. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy a szemprobléma a valódi ok, mert nem akarnak rossz géneket a gyerekeiknek, vagy maguknak egy olyan társat, aki nem egészséges.
2022. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

6-os:

Épp ezért tettem hozzá, hogy én gyerekbe gondolkodok...

2022. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

#8

Akkor ne írd azt, hogy "tény", hogy hátrány, mert nem az. Hanem egyéni véleménytől függően akár hátrány is lehet.

2022. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

De igen, tény.

Minden, ami nem "plusz", az effektíve mínusz. A társkeresőkön hemzsegnek a pasik és ha netán lenne két tök ugyanolyan srác, ugyanazon külső és belső paraméterekkel, akkor azt fogod választani akinek még jogsija is van.

2022. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!