Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok fontos, hogy egy férfinak legyen jogosítványa, illetve autója?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, hogy ki hogyan látja ezt a dolgot.


22/F



2021. jún. 23. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Előny igen. Nyilván ennyivel még nem vett le a lábamról és olyan is létezik, aki enélkül is levesz, de előny mindenképp. Azért még egy pasit sem küldtek el ismerkedéskor, mert volt neki jogsija vagy pláne autója is. Fordítva ugyanez nem mondható el.
2021. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
vannak ennel sokkal fontosabb dolgok. nyilvan elonynek elony es pozitiv, de emiatt nem fogok senkit kikosarazni. nekem sincs jogsim es megis tudom elni az eletem.
2021. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem. Páromnak se autója se jogsija. Nekem mindkettő
2021. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Csak az a jogsi számít, ami minimum egy BMW-hez tartozik.
2021. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Nekem fontos, a férfiasság egy fokmérője nálam. Párom egy szakadt suzukival jött elém mindig 20 évesen, el sem tudom mondani mennyire férfiasnak találtam.
2021. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem fontos. Abban a helyzetben vagyok mint a 3-as, van jogsim és autóm is.
2021. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem számít.
2021. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp előny. Nem feltétlenül kizáró ok, ha nincs. Ha amúgy minden más stimmel és úgy érzem, hogy egymásnak lettünk teremtve, akkor nem fogom ezért kikosarazni, mert nincs jogsija. Nekem van amúgy jogsim is és autóm is.

Nekem az autó nem is annyira számít, főleg az nem hogy milyen márkájú. Viszont a jogsi és egy stabil vezetési tudás azért fontos, mert ha velem történik valami, akkor hadd ne kelljen már több átszállással tömegközlekedni.

2021. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

4: Max Bmw motorhoz.


Autó nem számít semmit. Az incel Eliot Rodger is egy drága BMW 3 -ast vett, mégis, csak arra tudta használni, hogy lövöldözzön belőle. Nem az autó a fontos, hanem hogy ki ül benne.

2021. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Termeszetesen! Alap. Nekem is van! Elég kiábrándito, amikor nekem kell furikázni a másikat.
2021. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!