Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány budapesti,30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány budapesti,30 éves férfiként, hogy nincs jogosítványom, autóm, és albérletben lakok egy férfi lakótársammal?

Figyelt kérdés

Bár megtehetném, hogy saját albérletbe költözök, de takarékossági okokból egy barátommal lakok együtt (külön szobában). Persze, ha komolyra fordulna valakivel, akkor szívesen összeköltöznék a barátnőmmel.


Autóban sem gondolkoztam, mert fiatalon egyáltalán nem éreztem szükségét. Egész jó a közlekedés Budapesten, és a fenntartását is soknak tartottam. Viszont persze el tudom képzelni, hogy mennyivel jobban jön ki, ha nem BKV-zni/taxizni kell egy randi helyszínéig.


Több munkatársam is cukkolt, hogy a jogosítvány az alapműveltség része (igaz, ők 5-15 évvel idősebbek voltak mint én). És ők el nem tudják képzelni, hogy ne legyen autójuk.


Úgy 1 éve véget ért egy több mint 5 éves kapcsolatom, és most kezdtem csak el újra randizgatni. Több lány is értetlenkedve nézett rám, hogy 30 évesen még se saját lakásom, se autóm nincs.


Nektek mi a véleményetek erről lányok? Mekkora hátránynak számít ez?


Eddig nem nagyon tudtam spórolni, de idén előléptettek, és így már félre tudnék tenni havi 100-120 ezer Ft-ot. Szerintetek külön kellene költöznöm, és venni egy megfizethetőbb kocsit? Vagy inkább tegyem félre ezt a pénzt?



2017. jan. 14. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Velem is ez van kérdező, csak én anyámmal lakok vidéken, nincs jogsim, se autóm, se munkám.
2017. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jól kell kinézned, hogy legyen esélyed a nőknél.
2017. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha egy nő csak ezek alapján döntene rólad, akkor nem azt a nőt kerested...


Egyébként én sem ilyen "lista" szerűen szoktam dönteni, hogy pl.: ez meg ezzel rendelkezik, akkor jöhet, ha ez nincs meg akkor pá...


Szánalmas!


Nem ezek alapján kell, hogy megfogj egy nőt (értem ez alatt az anyagiakat és egyéb javakat), ha meg csak ez alapján tudnál megfogni egy nőt, akkor az csak szexre lenne jó.

2017. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

40 évesen otthon élek,közmunkás vagyok tavasztól őszig, télen meg jár a segély,és alkalmi munkák is vannak ilyenkor télen, szóval dolgos vagyok.

Fát vágok, fűvet vágok, mosok főzök takarítok is, kitanultam mindent.

Nincs kocsim meg semmim se.

sok társkeresőn próbálkoztam én is, de senki nem írt vissza, pedig jóvágású, alföldi gyerök vagyok.

friss levegőn élek, egészséges vagyok, de valahogy a mai nőknek ez nem jön be.

2017. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem hátrány.

Jogsit tedd le mert sosem tudod mikor lehet rá szükséged!

Autót persze nem muszáj venni.

2017. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"az csak szexre lenne jó."

Elég az :)

2017. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen mind1 mit csinalsz ha onmagad adod es kiegyensulyozott vagy. Aki azt irta jol kell kinezned hogy legyen eselyed a noknel egy baromsag. Max ne azokat a noket keresd akiknek ez a fontos, mert ez ertekelhetetlen kapcsolati forras.
2017. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Semmi esélyed nincsen csajozni. Budapesten amúgy is kb. +200 ezer külföldi férfi tartózkodik 20-35 éves korosztályban, amelyeknek nagy részének van saját lakása a belvárosban, de legalább saját albérlete, amit nevetve kifizet, és ezek mind csajozni vannak itt. Szerintem inkább költözz vidékre, ott több esélyed van csajhoz jutni, mint a budapesti férfitöbbletben, de még jobb ha kijutsz külföldre, úgy hogy beszéled is a nyelvet.
2017. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Akinek meg "eleg az" = csak szexre kell egy nő, vica verza ne legyen megsertodve ha az a nő hasonlóan feluletes kivanalmakkal él. :D jo szorakozast mindenkinek a kulonbozo "parkapcsolati" szinteken. ;)
2017. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%

Egy nőnek akkor kellesz, ha

a) szexuálisan bejössz neki,

b) potenciális eltartót lát benned.


Ha tehát nem tartozol a kevés férfiak egyike közé, akinek pusztán a látványára ráizgulnak a nők, akkor a teljes palettát kell nyújtanod (kocsi, lakás, jó fizu), hogy érdemben foglalkozzanak veled. A nők válogathatnak a férfiak közül és mindig az érdekei szerint fogják választani a legmegfelelőbb férfit.

2017. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!