Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit tanácsoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tanácsoltok, ha ronda vagyok, de nem incel, hogyan lehetne családom? 34F

Figyelt kérdés
Elég jó anyagi helyzetben vagyok, a humorom, dumám zseniális, társaság középpontja vagyok, határozott, magabiztos és vezető pozícióban dolgozom. De a külsőm miatt senki nem gondolja, hogy 34 évesen már azért elgondolkodnék azon, hogy összejöjjön az életben egy nő. Szűz is vagyok mellesleg. Férfiak, ti akik átléptétek ezt a határt, hogyan sikerült? Nem modellekre megyek, a külső nem igazán mérce nálam, nyilván belsőre lenne elvárásom. Köszönöm a válaszokat.

#szűz, ronda
2022. márc. 21. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha igaz lenne minden, amit pozitívumként felsorolsz, holtbiztos, hogy nem lennél szűz. Ez egyszerűen lehetetlen, ha nem vagy igénytelen, akkor kizárt, hogy az elmúlt bő 15 évben se egy buliban, se egy baráti társaságon keresztül, se iskolába/egyetemen, se munkában egy nő ne akadjon... Kevésbé előnyös külsővel is lehet párt találni, főleg ha a társaság központja vagy, itt valami nem stimmel ezzel.
2022. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván trollkodsz!

Egy nagydumás, humoros, társaság középpontjában lévő pasi nem lehet olyan ronda, hogy ne legyen csaja, és pénz és pozíció sem kell hozzá.

2022. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
74%

Ugyanazt gondolom, mint #1.


Màrcsak az anyagi helyzeted miatt is megdugtak volna.


Ha a dumàd megy eccccccccerűen zseniàlis, duskàlsz a pennàban.


Ergo vagy reàlis önértékelésed nincs, vagy kamuzol, vagy van egy eltitkolt,súlyos mentàlis betegséged, amiről magad is félsz beszélni.

2022. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt kérdés, hogy lehet-e valamit kezdeni a külsőddel. Több férfit is ismerek, aki nem egy szépség, de apróbb beavatkozásokkal lehetne javítani, csak nem, mert, nem. Haj, kozmetikus, öltözék, főleg a ruhák stílusa, összeállítása, akár stylist segítségével. Testformálás.

Másrészt sokat menni olyan közösségbe, ahol kivillanthatod a humorod, kommunikációs készséged. A nők arra kapják fel a fejüket, amiben kiemelkedő vagy. Ha több találkozás alatt sikerül olyan képet felépítened magadról, ami tetszik neki, akkor elnézőbb lesz a külsőddel. De ehhez több kötetlen találkozás kell, ahol nem direkt csajozni mész.

2022. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez a szörnyű, pont ugyanezt látom és gondolom, és mégis a kinézetem miatt nincs esély. Egy darabig hitegettem magam, de kezd elmenni az idő.
2022. márc. 21. 19:19
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
5 nem derült ki, hogyit teszel azért, hogy vonzóbb légy.
2022. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Ne tagadd meg magad. Incel vagy.
2022. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Első válaszomat a kettesnek címeztem.


Amúgy igen, sok olyan lány van a társaságban, munkahelyen, akikkel kommunikálok. Azt látom, hogy taszítom őket, így hiába lenne minden más extra, alapból egy egyszerű rostán nem tudok átmenni. Elég laza is vagyok, finoman szólva sem lehet az ellenkezőjét állítani.

2022. márc. 21. 19:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon teszek ez igaz, sportolok versenyszerűen, de abban nem leszek vonzóbb.
2022. márc. 21. 19:24
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

8, helyes valasz

Nagyjából ezt vártam és ismerem is ezt a kifogást az említett ismerősöktől.

2022. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!